Magnus w niebezpieczeństwie

Tłumaczenie: Teresa Chłapowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
Magnus i fara
magnus, dla dzieci
espeja

Dalsze przygody małego Magnusa. "Już poprzedniego wieczoru zrobiło się trochę mglisto. A kiedy Magnus obudził się następnego dnia rano, pomyślał w pierwszej chwili, że śni. Za oknem wisiała jakby szara zasłona. Nic nie było widać. Wyskoczył z łóżka, podszedł do okna i spojrzał w dół. Ziemia między sześcioma najbliższymi wieżowcami zniknęła, dalsze domy ledwo się zarysowywały, podobne do jakiś...

Dalsze przygody małego Magnusa.

Wyskoczył z łóżka, podszedł do okna i spojrzał w dół. Ziemia między sześcioma najbliższymi wieżowcami zniknęła, dalsze domy ledwo się zarysowywały, podobne do jakiś niewyraźnych cieni. A przecież to był dopiero lipiec, sam środek lata.

Magnus wyjrzał też przez okno w drugim pokoju. Lecz wszędzie było równie szaro…"

źródło opisu: Wydawnictwo Poznańskie, 1988

źródło okładki: zdjęcie autorskie

olaf2009 | 2014-12-20
Przeczytana: 24 lipca 2015

Świetnie napisana - o dzieciach dla dzieci

Iwona Kiedos | 2016-05-04
znk | 2016-04-02