Pamiętnik IV Rzepy

Wydawnictwo: Bellona
978-83-11-11587-3

Najnowsza książka Krzysztofa Daukszewicza, znanego satyryka, poety, kompozytora i piosenkarza, jest satyrycznym zapisem ciekawych dni w historii polskiej sceny politycznej, zamkniętych okresem od 6 czerwca 2004 do 23 października 2007 roku. Utwory satyryczne przeplatają się tu ze "złotymi myślami" polityków, zwłaszcza tych, którzy tytułową "IV Rzepę" promowali i współtworzyli.

Radek | 2015-08-12

Podczas czytania miałem ładny ubaw :) :)

Ewa | 2014-12-05

nasuwa mi się tylko jeden komentarz, pozornie bez sensu; "Kocham Pana, Panie Sułku!"

Jadwiga Zając | 2014-01-07

Co tu dużo gadać - Daukszewicz bawi jednych, innych nie, a ja jestem z tych pierwszych.

Emma | 2016-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2016

Książka niby nieaktualna, ale gdyby tak zmienić kilka nazwisk, to by się okazało,że przez tyle lat nic właściwie się w Polsce nie zmieniło.
"Wiem tylko, że w ciekawych czasach też mogę żyć, ale dlaczego w durnych?"

pablo91 | 2013-08-26
Przeczytana: 2009 rok

Genialne poczucie humoru i dystans do otaczającego świata. Historie z codziennego życie ale przedstawione niecodziennie

Niby człowiek żył w tamtych czasach, ale mało z tych politycznych przepychanek pamięta. Najlepiej się zapamiętało pana Giertycha i jego reformę edukacji i mundurki, które mnie na szczęście już nie objęły. Polecam w ramach powspominania i pośmiania się :)

Ewa Geris | 2015-11-24
bahabasik | 2015-11-09