Wesołe lato

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
espeja

Wesołe historyjki o zwierzętach, które pomagają sobie nawzajem w razie kłopotów i bawią się wspólnie. Powstają też miedzy nimi rozmaite niesnaski, które jednak zostają umiejętnie zażegnane.
Bohaterami są wiewiórka z wiewiórczątkami, koziołek, kocięta, słoń i łączący wszystkie opowiadania króliczek Groszek.
Ilustrowała: Hanna Czajkowska.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Małgorzata | 2018-05-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2018
Przeczytana: 06 maja 2018

Opisane wesołe letnie przygody zwierząt. Książka z pięknymi ilustracjami dla dzieci, polecam.

Femina domi | 2017-05-17

Jedną z ulubionych książeczek mojej córki są przygody królika Groszka z opowiadań Heleny Bechlerowej "Wesołe lato". W opowiadaniach poznajemy wspomnianego króliczka, wiewiórkę Barbaszkę z rodziną, koziołka Truchcika i inne przyjazne zwierzątka. Przyjaciele mimo różnych niesnasek i nieporozumień, są dla siebie ogromnym wsparciem. Bawią się, psocą, ale i sobie wzajemnie pomagają. Opowiadania zawarte w książce są króciutkie (2,3 strony), i mimo, iż mogłyby być ciut dłuższe i bardziej rozbudowane to jednak zostały bardzo przyjemnie skonstruowane; są ciekawe dla małego czytelnika. Moja córeczka bardzo te opowiastki lubi i często do nich wracamy.

Basia | 2013-04-08

Jejku! :) To chyba jedna z najlepszych książek dla dzieci jakie czytałam! Pamiętam do dziś te ilustracje, WSPA NIA ŁA!

asia | 2012-06-15

najlepsza książka dzieciństwa! dziś czytam mojemy synkowi.