Przysięgnij, że mnie kochasz

Okładka książki Przysięgnij, że mnie kochasz Renee Carlino
Okładka książki Przysięgnij, że mnie kochasz
Renee Carlino Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Swear on This Life
Wydawnictwo Kobiece
2020-04-15
2020-04-15
2016-08-09
9788366520332
Edyta Świerczyńska

Uwielbiam tą historię! Książka ledwie 360 stron a tyle się tu dzieje i ten ogrom różnych emocji między bohaterami. Niby sięgając po tego typu fabułę jesteśmy prawie pewni, że dobrze się to skończy, jednak ile po drodze wydarzeń i sposób w jaki autorka nas prowadzi do finału, kocham❤️
Moja pierwsza książka tej autorki I na pewno nie ostatnia😃

Moja pierwsza książka tej autorki I na pewno nie ostatnia😃

Zawiodłam się na tej historii.
Czytają opis liczyłam na bardzo wiele, jednak mój zapał był gaszony przez Autorkę z każdym przeczytanym akapitem.
Cała fabuła oklepana i naprawdę mało wciągająca.

Zawiodłam się na tej historii.
Cała fabuła oklepana i naprawdę mało wciągająca.

Miałam już kiedyś przyjemność się spotkać z twórczością tej autorki i muszę przyznać, że wtedy było lepiej. Zanim zostaliśmy nieznajomymi bardzo mnie wzruszyło, poruszyło dużo emocji, przeczytałam jednym tchem. Zachęcona tamtą opowieścią i mająca nadzieję na podobne przeżycia, sięgnęłam po tę historię. Tu było mniej emocji, nie wiem dlaczego, ale czuję niedosyt. Można było z tej historii wycisnąć więcej uczuć, naprawdę zapowiadało się nieźle i był potencjał. Super, że można chociaż poczytać o prawdziwej miłości i pomarzyć o takich facetach.

Sięgając po książkę ,, Przysiegni, że mnie kochasz,, nie wiedziałam, że stanie się ona moją ulubioną książką! 😍 Po prostu zakochałam się w tej historii ! 🥹🥰 Pochłonęła mnie już od 1 stron! 😍Czytałam z zapartym tchem ciekawa co wydarzy się dalej!❤️ Przepiękna historia dwojga ludzi którzy nie mieli w życiu łatwo, ale mieli do siebie ogromną miłość!💞 Bardzo serdecznie wam polecam ❤️10/10❣️

Podobnie jak jedna z dziewczyn, przez większość książki miałam wrażenie, że ta pozycja trafi do mojego top ulubionych. Historia z przeszłości była naprawdę pięknie i ciekawie napisana, ale kiedy doszło do zderzenia się głównych bohaterów w teraźniejszości, to niestety książka traciła urok z każdym akapitem.
Powieść czyta się bardzo szybko, zwłaszcza za sprawą ekspresowego zakończenia w wykonaniu autorki. Trochę brakowało mi większej ilości interakcji głównych bohaterów w ostatniej części książki, jakby cała ich relacja została opisana 15 lat temu i autorka nie chciała tego ciągnąć, a szkoda.
Mimo niedociągnięć uważam, że bardzo było sięgnąć po tę pozycję i nie był to stracony czas.

Powieść czyta się bardzo szybko, zwłaszcza za sprawą ekspresowego...

Miałam o tej książce błędne zdanie i niezwykle cieszę się, że się pomyliłam. Historia, która poruszyła moje serce tym, jak realna i bolesna jest w pewnych aspektach. Sam wątek romantyczny nie był dla mnie ważny, za to cała reszta: historia bohaterów, ich tragiczne dzieciństwo i fakt w jaki sposób ich losy na nowo łączą się ze sobą był tym, co mnie w tej książce porwało i nie puściło do ostatniej strony. Naprawdę miłe zaskoczenie.

Wspaniała! Och, naprawdę świetna historia!

Wspaniała! Och, naprawdę świetna historia!

Co to była za książka! Wow.

Co to była za książka! Wow.

Niesamowita historia. Pełna emocji, bólu i uczucia. Przeczytałam ją w jedną noc.

Książka, która trafiła do mnie całkowitym przypadkiem. Początkowo opis wcale mnie nie zachęcił do czytania. Wydawał się taki pospolity. Typowy romans z historią z przeszłości. Myślałam, że to będzie ta pozycja, którą odłożę na półkę i o niej zapomnę.

Jak już się możecie spodziewać… jak ja się myliłam.

Renee Carolino wywołała burzę w moim umyśle i sercu.

Emiline sięga po książkę, nieznanego jej dotąd autora, który pisze pod pseudonimem J. Colby. Już od pierwszych stron odkrywa, iż nie jest to zwykła historia, a dokładniej odkrywa, że czyta o swoim życiu. Już wie kto jest autorem i postanawia poznać przyczynę, dlaczego osoba z jej bolesnej przeszłości, która ją opuściła, postanowiła opisać ich historię.

Niebanalna wzruszającą historia, która doprowadza czytelnika do łez. Motyw wspomnień opisanych w tej książce pomaga nam przenieść się do czasów dzieciństwa bohaterów. Pozwala nam poznać Emiline i Jase’a jeszcze głębiej.

Przeżywamy życie głównej bohaterki w teraźniejszości i przeszłości. Poznajemy jej tok myślenia i to jak odbiera niektóre sytuacje. Jej myśli i wspomnienia wydają się, wręcz prawdziwe. Jestem absolutnie oczarowana, tym w jaki sposób autorka to rozegrała.

Wydaje mi się, że najważniejszym wątkiem w tej historii było wybaczenie. Nie tyle komuś, ale sobie. Ponieważ, gdy pogodzisz się ze swoją przeszłością, to teraźniejszość i przyszłość stają się łatwiejsze do przeżycia, bardziej kolorowe i o wiele lepsze.

Z całego serca polecam Wam tę opowieść!

Jak już się możecie spodziewać… jak ja się myliłam.

Renee Carolino wywołała burzę w moim umyśle i sercu.

Emiline sięga...

• Romans