Okładka książki Przepraszam, smoku

przepraszam, smoku, Uszacka Maria
typ
papier
espeja
7,13 (24 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Książeczka z serii ''Poczytaj mi mamo'' - serii, która wychowała ponad dwa pokolenia maluchów. Wydawana jest od przeszło 55 lat niezmiennie przez to samo wydawnictwo Nasza księgarnia. Pierwsza książeczka ukazała się w roku 1951. Cała seria charakteryzowała się niezmienną formą publikacji – kolorowy druk, 24 strony, format 16×16 cm.

opracowanie graficzne: Maria Uszacka

Polecamy

Opinie czytelników
książek: 2039
Basia_Pelc | 2014-04-19

Groźny smok zatruwa ludziom życie, dzielni rycerze próbują go pokonać, lecz wystarczy, że on zacznie ziać ogniem i wszyscy uciekają. Ale do czasu... Okazuje się, że przeokropny smok jest bardzo... kulturalny. Zabawna, z przymrużeniem oka, zwieńczona szczęśliwym zakończeniem historia zauroczy każdego.

asia760 | 2014-02-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane