Okładka książki Przepraszam, smoku

Nasza Księgarnia
typ
papier
espeja
7.13 (24 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Książeczka z serii ''Poczytaj mi mamo'' - serii, która wychowała ponad dwa pokolenia maluchów. Wydawana jest od przeszło 55 lat niezmiennie przez to samo wydawnictwo Nasza księgarnia. Pierwsza książeczka ukazała się w roku 1951. Cała seria charakteryzowała się niezmienną formą publikacji – kolorowy druk, 24 strony, format 16×16 cm.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Czytelnia-Basia_Pelc | 2014-04-19

Groźny smok zatruwa ludziom życie, dzielni rycerze próbują go pokonać, lecz wystarczy, że on zacznie ziać ogniem i wszyscy uciekają. Ale do czasu... Okazuje się, że przeokropny smok jest bardzo... kulturalny. Zabawna, z przymrużeniem oka, zwieńczona szczęśliwym zakończeniem historia zauroczy każdego.

asia760 | 2014-02-10

Kalendarium literackie
  • Elias Canetti
    109. rocznica
    urodzin
    Tylko że powieści nie są żadną strawą dla ducha. Przyjemność, jaką być może sprawiają, przepłaca się niezmiernie; rozkładają one najlepszy charakter. Człowiek uczy się wczuwać w rozmaite typy ludzkie, zaczyna smakować w różnorodności, wciela się w postacie, które mu się podobają. Każde stanowisko st... pokaż więcej
  • Dawid Grosman
    60. rocznica
    urodzin
    Zabiję matkę jeśli mnie jeszcze raz urodzi
  • Michael A. Cremo
    91. rocznica
  • Melissa Marr
    42. rocznica
    urodzin
    Czasami miłość oznacza, że trzeba odejść.
  • Josephine Tey
    118. rocznica
  • Adam Boniecki
    80. rocznica
    urodzin
    (...) drzemie w nas wciąż nadmiar lęku, słabości, poczucia niższości. Człowiek pewny swojej ojczyzny, nie będzie szalał na jej punkcie. Człowiek pewny swojej wiary nie będzie wszędzie węszył jej prześladowań. I odwrotnie. To niepewność własnych przekonań budzi agresję obronną u wszystkich stworzeń,... pokaż więcej
  • Witold Gombrowicz
    45. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbicia w duszy drugiego człowieka.
  • Randy Pausch
    6. rocznica
    śmierci
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Znajdź nas na Facebooku