Chaos zmysłów

Okładka książki Chaos zmysłów Pepper Winters
Okładka książki Chaos zmysłów
Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Potwory z ciemności (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Potwory z ciemności (tom 3)
Twisted Together
Wydawnictwo Kobiece
2020-04-29
2020-04-29
2014-06-03
9788366520325
Emilia Skowrońska
cierpienie demony porwanie zemsta niebezpieczeństwo zabijanie pożądanie ból mrok uczucia seks dominacja niewolnica namiętność miłość

Ostatnia część wciągającej serii. Przyznaję ja pod koniec popłakałam się i jestem pewna, że wiele innych osób zakocha się w tej książce tak bardzo jak ja. Jest bardzo ciekawa i ciągle trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Nie wiem co jeszcze mogę napisać, aby zachęcić Was do czytania tego arcydzieła. Jest to książka, której długo szukałam pod względem wątku, a kiedy ją znalazłam to było jakby pirat zamiast znaleźć skrzynie złota znajduję całe miasto ze złota. Według mnie książka jest najlepszą z całej trylogii, dlatego bardzo polecam ją wszystkim, którym spodobały się wcześniejsze tomy. Nie pożałujecie.

Ciągnęła się niemiłosiernie. Już dawno nie musiałam robić takiej przerwy od jakiejś książki. Cieszę się, że mam ją już za sobą. Jasne, to erotyk, więc dużo będzie takich scen opisanych, ale...no tutaj tego jest naprawdę za dużo. W poprzednich częściach również. Praktycznie cała fabuła to seks i reszta. Niezbyt też podobała mi się postać samego Q, Tess już nic nie mogła sama zbytnio zrobić, bo on zaraz był obrażony i jaki to on mocny nie jest i jakiej to on władzy nie posiada.

Cała seria jest niesamowita! Polecam!

Cała seria jest niesamowita! Polecam!

Pierwszy i druga część nawet przyjemnie się czytała. Natomiast tą miałam problem przebrnąć. Flaki z olejem.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki/a/ów: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 7/10

Najsłabszy tom. Autorka chyba zbyt wiele rzeczy chciała rozpisać, zbyt wiele wątków poruszyć, przez co książka się dłużyła.
Nie zrozumcie mnie źle, ta pozycja mi się podobała. Miałam wrażenie jednak, że wszystkiego jest zbyt dużo, co sprawiało, że nie miałam chęci czytać jej dalej. Początek podobał mi się bardziej niż koniec, myślę że był bardziej dopracowany.
Daję 7/10, ale to dlatego, że naprawdę polubiłam bohaterów. Gdybym nie znała możliwości autorki, ocena pewnie byłaby niższa.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki/a/ów: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 7/10

Książka według mnie beznadziejna, nie dotarłem do końca... w ogóle do mnie nie przemówiła.. jeśli ktoś lubi opisy seksu w 90% książki gdzie nic więcej się nie dzieje to jak najbardziej można przeczytać... dla mnie dno i wodorosty

Przeczytałam, bo lubię zakończyć serię. Zdecydowanie za długa, momentami męcząca. Jednak po przeczytaniu całości podoba mi się takie zakończenie tej historii.

Połowę książki męczyłam strasznie była tak nudna że masakra. Ale od połowy czytało się już lepiej była jakaś akcja🙂 Jak dla mnie najsłabsza część

9/2021
FINAŁOWY TOM SERII,
W KTÓREJ ZACIERA SIĘ
GRANICA MIĘDZY BÓLEM
A PRZYJEMNOŚCIĄ

POŁĄCZYŁ ICH MROK, KTÓRY POWRACA, BY UPOMNIEĆ SIĘ O SWOJE

Dark romance, dark erotic. Seria dla ludzi o mocnych nerwach. 706 stron, spokojnie mogło by być zamknięte w 406. Nie lubię czytać takich cegieł.

9/2021
FINAŁOWY TOM SERII,
W KTÓREJ ZACIERA SIĘ
GRANICA MIĘDZY BÓLEM
A PRZYJEMNOŚCIĄ

POŁĄCZYŁ ICH MROK, KTÓRY POWRACA, BY UPOMNIEĆ SIĘ O SWOJE

Naprawde starałam się przeczytać do końca ale poległam -dlatego dałam 4 przez pół książki jest wszystko wałkowane w kółko traumatyczne wspomnienia tess i pragnienia Q które nie mogą się spełnić ehh , ciagle sceny seksu - naprawdę miałam wrażenie ze książka mogła spokojnie zamknąć się na 2 części albo na 200 stronach a nie przedłużonych i przynudnych 600. Chylę czoła tym którzy przebrnęli do końca, jak 1 i 2 cześć była ok tak ta ehhhh

• Rok 2020
  • Dark