Dominic

Okładka książki Dominic Natasha Knight
Okładka książki Dominic
Natasha Knight Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Benedetti Brothers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Benedetti Brothers (tom 2)
Dominic
Wydawnictwo Papierówka
2020-05-20
2020-05-20
2016-11-11
Katarzyna Podlipska
bestia porwanie mafia śmierć władza seks własność zemsta potwór mrok nienawiść namiętność

Okładka książki Odrodzenie serca Natasha Knight, A. Zavarelli
Odrodzenie serca Natasha Knight, A. ...
Okładka książki Odkupienie grzechu Natasha Knight, A. Zavarelli
Odkupienie grz... Natasha Knight, A. ...

Druga część serii Benedetti Brothers okazała sie byc ciekawym,a nawet ciekawszym smaczkiem poprzedniczki💚

W tej części poznajemy dalsze losy Dominica, który po dramatycznych wydarzeniach wyjeżdża/ucieka aby zmierzyć się z prawdą i odszukać prawdziwego siebie.
Po 7 latach na jego drodze pojawia się Gia. Dziewczyna, ktora nie boi sie walczyć, która łatwo sie nie poddaje. Dziewczyna charakterna, pyskata ale i bardzo czuła i empatyczna...
Postacie były bardzo dobrze przedstawione, co plusuje na korzyść całej historii🌼

Bardzo fajnie, że autorka w tej części "dała" więcej mafii w mafii👍🏼

Ciekawe dialogi i historia niebanalna, która wciaga od pierwszych stron🌼
Co tu dużo zdradzać, polecam zasięgnąć po te pozycje🍀😉

Czy potwory istnieją naprawdę? Czy mogą coś czuć? Czy żyjąc w mroku mogą wyjść do światła? Co jeśli potwór znajdzie swoją bratnią duszę i się w niej zatraci? Dominic to trudna historia o bólu, zdradzie i niespełnionych marzeniach o władzy.

Uwielbiam serie mafijne, skradła moje serce. Było wszystko to co powinno, spluwy, krew, smierć, brudna robota i miłość, która zmienia człowieka.

Te książki są czasami tak ordynarne... pokazują tak przedmiotowe traktowanie kobiety, którą "kochają", że to jest aż smutne w odbiorze... próbuję czytać te książki ale często mam ochotę je odłożyć. Brakuje mi w nich granicy i takiego lekkiego wyczucia smaku.

Dominic brat Salvatore oraz zamordowanego Sergio. Po wydarzeniach z tamtego wieczoru znika na długie siedem lat. Doskonale zdaje sobie sprawę kim jest tym samym ukrywając cechy człowieczeństwa. Dominic jako, że jest potworem podjął się godnych potwora zadań. Trenuje kobiety, a raczej odbiera im godność, upadla je, a później przekazuje na licytacje gdzie jak zwierzęta mają być sprzedane. Przez te kilka lat mężczyzna już wytresował trochę kobiet, ale do jego domku w lesie trafia kolejna z nich Gia. Tym razem to zlecenie jest inne niż wszystkie po pierwsze ma trwać tylko dwa tygodnie po drugie nie można jej szkolić poprzez stosunek seksualny pod tym kątem ma być nietknięta. Dominic postanawia stanąć na wysokości zadania i wywiązać się ze zlecenia. Gia jest zdecydowanie piękną kobietą, ale ma cechy, które wyróżniają ją od pozostałych dziewczyn. Gia chciałaby umrzeć jest już zmęczona, wychłodzona, głodna, ale wtedy przypomina sobie tragedię, której była świadkiem i to ją mobilizuje aby unieść głowę, trwać i zemścić się.

Ta część serii „Bendetti Brothers” z pewnością jest mocniejsza niż pierwsza. Historia ocieka mrokiem, tajemnicą, zemstą oraz erotyzmem choć to określenie jest zbyt delikatne. Dominic chce uchodzić za potwora, a jego jedyna cecha człowieczeństwa budzi się w momencie gdy wyciąga zdjęcie, które zawsze ma przy sobie.
Każdy z nas wie, że prawda potrafi być okrutna, ale co innego gdy ją słyszysz tylko w głowie, a co innego gdy ktoś rzuca Ci nią prosto w twarz. Tą prawdą rzuci w twarz nie kto inny jak Gia. Lecz to nie to ich połączy, ale z pewnością będzie ona zapalnikiem do dalszych wydarzeń.
Myślę, że ta książka nie każdemu się spodoba i nie powiem żeby i mnie jakoś szczególnie pochłonęła fabuła. Przeczytać przeczytałam, ale moje wrażenia jeśli chodzi o całokształt to tylko „meh”, bo jeśli chodzi o sceny erotyczne no to z pewnością było bardzo gorąco ;)

Po przeczytaniu poprzedniej części byłam bardzo ciekawa tego jak potoczy się historia Dominica. Jest to postać skoplikowana, pełna żalu, gniewu i wyrzutów sumienia co zostało świetnie przedstawione w tej ksiażce. Historia przedstawia nam Dominica, który pod natłokiem tych wszystkich emocji stacza się jeszcze bardziej...dopóki nie pojawi się małe światełko - Gia. Kobieta waleczna, żądna zemsty i mająca zawsze coś do powiedzenia. Połączenie tej dwójki daje nam całkiem ciekawą historię, chociaż niestety nie zabraknie w niej sytuacji które dla mnie były nielogiczne/absurdalne. Jednak oceniając całoś to książka była całkiem dobra.

1996

Bardzo byłam ciekawa, co działo się z Dominikiem, który w dramatycznych okolicznościach opuścił rodzinny dom.
Spotykamy go siedem lat po tamtych wydarzeniach, gdy zajmuje się trenowaniem kobiet na niewolnice seksualne, które potem są sprzedawane na aukcjach.
Teraz zajmuje się Gio i ma dwa tygodnie na jej tresurę. Początkowo traktuje ją bardzo brutalnie do momentu gdy na jej biodrze znajduje wypalony znak, który jest symbolem jego rodziny.
Po raz pierwszy kontaktuje się ze swoim bratem a informacje od niego uzyskane powodują, że postanawia pomóc Gio, tym bardziej, że po raz pierwszy w życiu jego zamknięte dotychczas serce zaczyna coś odczuwać do tej kobiety i nie jest to tylko pociąg seksualny.
Nie mogłam oderwać się od historii Gii i Dominica, bo to historia bardzo mroczna, pełna tajemnic, nienawiści, zdrady, namiętności i pożądania .Takie właśnie powieści lubię, gdzie sceny erotyczne są owszem gorące, ale są tłem do opisywanej historii i wzajemnie się uzupełniają.
Dominic to człowiek z wyglądem anioła i mroczną duszą, przepełnioną bólem i nienawiścią. To bestia w ludzkiej postaci pozbawiona ludzkich uczuć, który jednak pod wpływem Gio staje się bardziej ludzki. Bo ta waleczna dziewczyna, która jako córka żołnierza zna życie mafii i przeszła w swoim życiu przez piekło, potrafiła pomóc mu walczyć z demonami.
Bardzo podobała mi się ta powieść, początkowo trochę szokująca, potem pełna emocji i ciekawej akcji. I chociaż to nie jest taki typowy romans mafijny, to czyta się bardzo dobrze i z zainteresowaniem.

Muszę przyznać, że zaskakujący pomysł na fabułę. Wprawdzie początek mocny, myślę że nie wszyscy czytelnicy go docenią, jest mocno kontrowersyjny, mi jednak nie przeszkadzał aż tak. W sumie nawet nie wiem czemu 😅 Reszta książki też ciekawa. Chociaż myślałam, że więcej spraw się rozwiąże.

Tytuł: Domonic
Seria: Benedetti Brothers
Autor: @natashaknightromance
Wydawnictwo: @wydawnictwo_papierowka
📖

„Chciałabym wiedzieć na jaki los zostałam skazana. Mój oprawca.... Jak miał na imię? Postanowiłam, że będę nazywała go Śmierć. Wyglądał jak mroczny anioł. A ta maska... Chyba jednak bardziej przerażała mnie jego piękna i bezlitosna twarz.”

Potwór niezdolny do miłości, upajający się strachem i ona - jego kolejne zlecenie.
Dominic, zajmując się „tresowaniem” niewolnic dostaje kolejne zlecenie. Jest to młoda kobieta - Gia.
Lecz czy tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem?
Co się stanie, gdy na jaw wyjdą pewne tajemnice?

❤ Moja opinia: ❤

„Nie miałem złudzeń co do ciemności w mojej duszy. Była jak czarna otchłań. Dziura tak głęboka i mroczna, że bez trudu mogła mnie pochłonąć. I prędzej czy później właśnie to zrobi.”

Gia to młoda, waleczna, pyskata kobieta, córka żołnierza mafii i siostra kapusia, która dopiero teraz na własnej skórze przekonała się, jak bardzo brutalny jest mafijny świat.

Dominic to mężczyzna, który, mimo tego, że momentami odczuwał wyrzuty sumienia i ból spowodowany utartą poprzedniego życia był złym i brutalnym człowiekiem.

Mrok, tajemnice, niebezpieczeństwa, zdrady, nienawiść, namiętność i pożądanie. To wszystko sprawia, że czytelnik nie może oderwać się od historii Gii i Dominica.
Autorka pokazuje, że nie ma człowieka idealnego i każdy popełnia błędy, a świat, w którym żyjemy to nie bajka. Jest on pełen brutalności i bestii, które czerpią radość z cierpienia innych.
Na plus można odnotować fakt, że znajdziemy tu również bohaterów poprzedniej części, dzięki czemu dowiemy się, jak wygląda teraz ich życie.

Ta historia jest po prostu mroczna, tajemnicza erotyczna i przepełniona pragnieniem zemsty, ale też nienawiścią głównego bohatera do samego siebie, więc jeśli lubisz takie właśnie historie, to ta książka jest dla Ciebie!

„Patrzyłem na nią, jakbym po raz pierwszy widział kobietę w ten sposób. Chyba jeszcze nigdy nie czułem takiego pragnienia. Mógłbym przysiąc, że zagłębiałem się w coś nieskazitelnego.”

❤ Moja ocena: ❤
⭐4/5

#dominic #benedettibrothers #natashaknight #wydawnictwopapierówka #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskibookstagram #bookstagramtopasja #bookphoto #instabook #mafia #zlecenie #aukcja #pożądanie #namiętność #czytambokocham #booklover #ksiazkowelove #bookreader #cztanieuzależnia #czytaj #czytamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #mojaopinia

Tytuł: Domonic
Seria: Benedetti Brothers
Autor: @natashaknightromance
Wydawnictwo: @wydawnictwo_papierowka

Potwór niezdolny do...

2095
2033

Książka „Dominic” Natashy Knight zabiera czytelnika do drugiego tomu o braciach Benedettich.
Tym razem wydarzenia rozpoczynają się siedem lat od poprzednich wydarzeń. Dominic znika z życia rodziny, zarabia jako treser kobiet. Tak, brzmi to intrygująco. Dzięki temu poznaję kobietę imieniem Gia. Jej wypalone piętno wypalone na jej ciele sprawia, że zaczyna interesować się dziewczyną. Dowiaduje się, że jest córką jednego z żołnierzy mafii i siostrą ochroniarza, który pracował dla jego rodziny, który był kapusiem.
Książka jest mroczna, ale czegoś mi w niej brakuje. Robię sobie chwilę przerwy od tego cyklu, bo zmęczyła mnie ta książka. Jest naprawdę dobra, jednak brakuje w niej efektu wow. Z pewnością powrócę do kolejnych części po krótkiej przerwie.

• Mafia