Na morzu

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-332-6
espeja

Posłuchaj opowieści dla ciekawskich świata, dla małych odkrywców i podróżników. Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem. Wesołe i mądre rymowanki zachęcą cię do zabawy. Przewracając karty książeczki, odnajdziesz wiele niespodzianek i ciekawostek.

OlgaIda | 2015-03-12
Przeczytana: 31 marca 2015