Smoki Argonathu

Tłumaczenie: Jerzy Marcinkowski
Cykl: Świat Bazila (tom 6)
Wydawnictwo: ISA
The Dragons of Argonath
smoki, wojna, magia

Pokryci bliznami i znużeni, potężny Bazil Złamany Ogon i smokowy Relkin wracają do domu. Teraz jednak w zielonych dolinach ich ojczyzny rozlega się zgiełk wojny, w czasie której Bazil i Relkin staną przeciwko wrogowi groźniejszemu niż wszystko, z czym mieli do czynienia. Dominator, niszczyciel światów, zawiązał intrygę i wywołał bunt wewnątrz Imperium Róży – diabelski spisek, który może zniszczyć armie ludzi i smoków. W świecie zdrady i żądzy krwi umiłowane przez Bazila i Relkina imperium balansuje na krawędzi unicestwienia. Unosząc swój miecz w obronie wolności, Relkin odkrywa, że jedynym sposobem pokonania Dominatora jest sięgnięcie do własnej, niesprawdzonej – i przerażającej – mocy... Magii, której Relkin może nie być w stanie kontrolować.

drago_mira | 2016-04-25
Przeczytana: 10 marca 2003