Autobusem czy tramwajem

Wydawnictwo: Skrzat
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7437-436-1
espeja

Posłuchaj opowieści dla ciekawskich świata, dla małych odkrywców i podróżników. Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem. Wesołe i mądre rymowanki zachęcą cię do zabawy. Przewracając karty książeczki, odnajdziesz wiele niespodzianek i ciekawostek.

Joanna | 2010-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2010

Bardzo polecam tę książeczkę! Mój dwuletni syn jest w niej zakochany, gdy ją prawie codziennie czytamy wieczorem, kończy każdy wers za mnie. Książeczka dowcipna, ładne ilustracje. Żałuję, że w naszej księgarni nie ma więcej książek tego autora:(

Rydzynianka | 2016-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2016