Marketing perswazyjny. 25 niezmiennych praw skutecznej perswazji w tekstach marketingowych

Wydawnictwo: Helion
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-246-0428-6
e-biznes, marketing
Rafał

Podważaj wszystkie tezy przedstawione w tej książce. Na każdym kroku sprawdzaj, czy autorzy mają rację i czy ich metody przekonywania wydają się przekonujące także Tobie. Sprawdź również, jakie techniki perswazji działają na Ciebie. Co na tym zyskasz? Po pierwsze, doświadczysz, co dzieje się w umyśle osoby, którą ktoś do czegoś przekonuje. Po drugie, zrozumiesz, dlaczego jedne techniki są skuteczne i niewykrywalne, a inne to tanie triki, które łatwo przejrzeć. I po trzecie wreszcie, będziesz mógł wybrać metody przekonywania, które zechcesz opanować i wykorzystać.

Artur Klemencki | 2014-02-07

Krótka ale dość treściwa. Zawiera wszystkie podstawowe prawa pisania dobrych ofert. Uważam, że warto ją przeczytać. Jest dobra dla tych, którzy wchodzą w temat marketingu, pisania skutecznych ofert. Ludzie, którzy nie zajmują się sprzedażą mogą również sięgnąć po nią, dzięki czemu zauważą różne sztuki, które na nich się stosuje.

Chaoticreader | 2016-04-10
Barbara | 2014-01-11