Usability w e-biznesie. Co kieruje Twoim klientem?

Wydawnictwo: Helion
978-83-246-2414-0
Rafał

W sieci robi się tłoczno. Nowe serwisy i usługi internetowe pojawiają się jak grzyby po deszczu. Użytkownik może nieskrępowanie surfować z jednego adresu na kolejny, przeskakując po drodze jeszcze tu i tam. I tylko Twoja kreatywność, intuicja i troska o jego komfort mogą sprawić, że zostanie dłużej właśnie na Twojej stronie. Jeśli się nim nie zajmiesz, przeklika się dalej... Człowiek jest...

Człowiek jest istotą wygodną. Zwłaszcza, gdy wydaje w sieci swoje własne pieniądze! W tym przypadku komfort i ergonomia przejawiają się w intuicyjnej nawigacji, szybkim dostępie do szukanych informacji, przyjaznym interfejsie, szybkości działania serwisu i jego merytorycznej zawartości. Nie można zapomnieć także o zestawie pewnych konwencji, których przestrzeganie jest w Internecie niepisanym prawem.
Wykorzystaj wszystkie te elementy i stwórz przyjazną, wygodną oraz logiczną witrynę -- a potem ciesz się jej popularnością i wysoką rentownością!

Krzysztof Janda | 2014-03-23
Przeczytana: 01 stycznia 2012

Jedna z najlepszych pozycji jakie czytałem na temat funkcjonalności strony www. Nawet chciałem zatrudnić autora do swojego projektu, ale jestem dla niego "za mały".

Ciężko zebrać w jednej książce najważniejsze informacje i nie pominąć żadnej istotnej. Nie wiem czy autorowi się to udało, jednakże po przeczytaniu tej książki odniosłem wrażenie "tego mi było trzeba".

Krzysztof | 2015-04-04

Wartościowa pozycja o ergonomii stron. Mam tylko jedną uwagę. Nie wiem czy to wina mojego czytnika, czy wersji EPUB, z której korzystałem, ale print screeny przyłkadów są tak małe, że aż nieczytelne.

Agata-Kurczak | 2015-07-21
Hipek | 2013-06-07