Nieujarzmiona przeszłość

Okładka książki Nieujarzmiona przeszłość Tillie Cole
Okładka książki Nieujarzmiona przeszłość
Tillie Cole Wydawnictwo: Editio Cykl: Kaci Hadesa (tom 6) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Kaci Hadesa (tom 6)
Editio Red
Crux Untamed
Editio
2020-01-21
2020-01-21
2018-02-25
Kaci Hadesa MMF MC Romans

Mocna, emocjonalna część. Jest trójkąt są traumy i jest brutalny świat gdzie ludzkie życie jest tylko czymś...nie moja bajka takie książki jednak muszę przyznać jest w niej coś co wywołuje emocje...polecam.

Ta książka w cudowny sposób pokazuje, że miłość nie patrzy na płeć, rasę, kolor skóry, status społeczny czy wiek. Bo nie ma ludzi gorszych i lepszych. Każdy z nas tak samo zasługuje na miłość.

"Bo miłość nie patrzy na kolor. Tylko na czyste serca." 💔

Co prawda bohaterami tej książki są Sia, Hush i Cowboy, to moje serce skradli rodzice Husha i ich tragiczna historia. Przetrwali tyle lat nienawiści, prześladowań i wciąż byli razem, blisko siebie, ręka w rękę, wciąż z nadzieją i miłością do samego końca.

"Bo ich miłość była warta walki z całych sił... I zasługiwała na to, by przezwyciężyć tych, którzy w sercach mieli tylko nienawiść."

I jak to zwykle bywa przy książkach, które kocham, brak mi słów by w pełni je opisać (nawet ze zdjęcia nie jestem zadowolona). Mogę powiedzieć tylko, że uwielbiam tą serię. To najlepsza seria MC jaką czytałam.

"Bo miłość nie patrzy na kolor. Tylko na czyste serca." 💔

rewelacyjna seria mrocznych chłopców i pięknych kobiet; każda ksiązka na swojego głównego bohatera z klubu; polecam

W tej części mamy trójkę głównych bohaterów niby każdy inny a jednak pasujący do siebie.
Sia - siostra Kylera, piękna z ciętym językiem, empatyczna.
Cowboy - luzak, wiecznie uśmiechający się i rzucający żartami.
Hush - jak to w Katach bywa, człowiek zagadka. Zakochany w Sii.
Każdy z nich skrywa w sobie demony przeszłości i próbuje je na swój sposób zgasić, próbują nawzajem sobie pomóc jednak to bardzo zbliża ich do siebie. Uczucie jakie między nimi się rodzi jest dosłownie niesamowite. Bardzo mi się podobał ich związek bo jakoś tak wszystko jest w nim poukładane i czuć podczas czytania ta chemie i przyciaganie.

Moim zdaniem ta część jest jedna z najlepszych, nie ma tu jakiś spektakularnych akcji i wszystko wolniej się rozwija. Historia Husha bardzo mnie wzruszyła, Tillie w tej części poruszyła problem rasizmu i chorej fascynacji "białym kolorem".

Sia - siostra Kylera, piękna z ciętym językiem, empatyczna.
Cowboy - luzak, wiecznie uśmiechający się i rzucający żartami.
Hush - jak to w Katach bywa, człowiek zagadka. Zakochany w Sii.

Pierwsza część Katów na której płakałam, i co jest dziwne inne nawet bardziej mi się podobały, ale ta ma coś takiego w sobie, tyle bólu i zniszczenia człowieka, a zarazem nadziei, że zostaje w głowie. Nie mogłam dać innej oceny jak 10... Polecam bardzo! Piękna historia.

Ocena 8/10
Bardzo mocny cykl książek o bikerach i sekcie. Nie dla wszystkich. Mimo iż, czyta się szybko, a książki są dopracowane, to sama tematyka sekty i związane z tym opisy rytuałów są bardzo brutalne. Były momenty że trzeba było zrobić przerwę.
Daję wysoką oceną, bo wykreowany świat jest bardzo dobrze opisany, wręcz realistyczny. Tu nie można powiedzieć czy mi się podobało czy nie.
Zachęcam osoby o mocnych nerwach!

Ocena 8/10

To jedna z piękniejszych części tej serii 🥰

Tak, wiem – pisze to za każdym razem. Ale cóż ja mogę poradzić na to, że ten cykl zawsze mnie zaskakuje i rozkochuje w sobie na nowo?

Tym razem poznamy historię aż trójki bohaterów!

Hush i Cowboy od początku byli nierozłączni, nawet nadzieję niż nasze piekielnie trio.

Pochodzili ze świata, w którym stanowili dla siebie kontrast. Jednak to ich czyste serca przesłoniły wszelkie przeciwności, skupiając się na tym co drzemie w człowieku znacznie głębiej.

Oboje skrzywdzeni, postanowili wkroczyć do szeregów Katów, ale i tu nigdy nie zdołali się otworzyć przed nikim.

Teraz to się może zmienić, ponieważ zagrożona zostaje Elysia Willis – siostra Kayllera.

Prawie nikt nie wiedział o jej istnieniu. I zupełnie nikt nie poznał prawdy o piekle, w którym czarna róża była przeklęciem.

Teraz przeszłość powraca...

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Myślalam, że autorce nie uda się mnie już zaskoczyć?
To się pomyliłam...

Kolejny raz wylewałam łzy (choć nigdy nie płaczę przy książkach). Tellie Cole za każdym razem łamie mi serce w raki sposób, że jestem pełna sprzecznych emocji. Cieszę się, a jednocześnie umieram z żalu i trwogi.

Zbyt wiele motywów pojawiło się w tej powieści, abym mogla je Wam wszystkie przybliżyć.

Z pewnością JEST TO KSIĄŻKA DLA DOROSŁYCH O SILNYCH NERWACH.

Co ważne, autorka poruszyła tutaj temat przynależności społecznej. To bardzo ważne!
To, co dla jednego jest piękne, dla drugiego może być powodem do obrzydzenia.

Jednak czy mamy prawo oceniać kogokolwiek?
Nie.
I nie ma tu żadnego ALE.

Hush zostaje moim książkowym mężem i biorę go w pakiecie z całym arsenalem, jaki za sobą ciągnie.

Jest piękny.
🤎🖤🤎

To jedna z piękniejszych części tej serii 🥰

Tym razem poznamy historię aż trójki bohaterów!

Pochodzili ze świata, w którym stanowili dla siebie...

Mój ulubiony tom tej serii! Jestem po prostu zakochana w tych bohaterach i czytanie tej książki było dla mnie jedną wielką przyjemnością. Każda strona wciągała mnie coraz bardziej aż nie dało się nie zakochać w tym trio. Absolutnie genialny tom.

W końcu coś innego, w tej części nie mamy do czynienia z kobietami z sekty i fanatykami, a z Meksykanami, którzy handlują ludźmi. Historia Sii była smutna i to jak została potraktowana przez Juana było wstrząsające. Cieszę się, że autorka połączyła ją z Cowboyem i Hushem. Od kiedy poznałam tych dwóch facetów zastanawiałam się co ich łączy, ich więź, przyjaźń, wsparcie i olbrzymie zrozumienie siebie nawzajem były dla mnie odświeżające i zachwycające. Nareszcie mamy współczesną kobietę o silnym charakterze i uroczego, zabawnego i niczym się nie przejmującego Cowboya, który w połączeniu z zamkniętym w sobie i twardym Hushem tworzą trio idealne.

Kolejna część z mojej ulubionej serii skradła moje serce. Opowiada o losach siostry Kylera - Sii oraz dwóch przyjaciół Husha i Cowboya. Ich przyjaźń po pewnym czasie zaczyna przeistaczać się w prawdziwa miłość, która może przezwyciężyć wszystko, nawet przeszłość, która jest tak koszmarna, że nigdy nie będzie można w stanie o niej zapomnieć.

• Przeczytane 2020
  • Romans