Honeymoon in Paris

Okładka książki Honeymoon in Paris Jojo Moyes
Okładka książki Honeymoon in Paris
Jojo Moyes Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Dziewczyna, którą kochałeś (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
Dziewczyna, którą kochałeś (tom 0.5)
Honeymoon in Paris
Penguin Books
2012-08-12
2012-08-12
Jojo Moyes romans

Na półkach: , , , , , ,

Jest to prequel do książki "Dziewczyna, którą kochałeś". Czytałam tamtą pozycję dość dawno i nie wszytsko zapamiętałam zwłaszcza, że średnio przypadła mi do gustu. Może bardziej spodobałby mi się ten dodatek, gdybym przeczytała go od razu po skończeniu tamtej książki.

Od razu mogę powiedzieć, że w oryginale lepiej mi się czytło- ten styl pisania był bardziej przystępny, ale na pewno historia nie zaciekawiła mnie na tyle, bym ją polubiła.

W sumie nie koncentrowałem się na treści, ten akcent i barwa głosu działała na mnie uspokajająco ale treść cóż nie odciągnęła mnie od przeglądania LubimyCzytać...
W sumie wysłuchana dla zapoznania się z angielskim i tyle.

W sumie wysłuchana dla zapoznania się z angielskim i tyle.

• Ciężko mi się czytało
  • Czegoś mi brakowało