Zuzia i Panna N.

Cykl: Detektyw Zuzia na tropie (tom 2)
Wydawnictwo: Skrzat
zuzia, przygoda, złodziej
espeja

Kolejne przygody 12-letniej Zuzi. Tym razem przyjeżdża z mamą - konserwatorką dzieł sztuki - do Niepołomic. Trafia na trop złodzieja legendarnego diamentu zwanego Panną Najczystszą. Czy uda jej się pokonać przestępcę i odnaleźć tajemniczy klejnot?

Czytałam bardzo dawno temu ale bardzo mi się wtedy podobała :)

MisiaM | 2015-04-19
Przeczytana: 2014 rok

,,Zuzia i Panna N.'' - książka autorstwa Mariusza Niemyckiego, należy do powieści przygodowych.
Co mogę o niej powiedzieć? Moim zdaniem nie jest zbyt ciekawa, a już na pewno nie należy do moich ulubionych książek. Jak widzicie, oceniałam ją na 3 gwiazdki. Uważam, że fabuła książki jest nudna, a już na pewno źle przedstawiona. Myślę, że dałoby się to napisać lepiej: przyspieszyć akcję książki, stworzyć bardziej barwne postacie… Gdy czytałam książkę ,,Zuzia i Panna N.'' czułam, jakby autor myślał, że ma ograniczoną ilość stron do zapisania, jakby musiał streścić tą opowieść, która powstała w jego głowie i była długa, i ciekawa. Może tylko ja tak myślę, ale i tak nie mogę pozbyć się tego wrażenia, że, gdyby ta powieść była trochę dłuższa, stałaby się ciekawsza.
Jak by to podsumować… Książka na pewno mi się nie podobała. Przeczytałam ją co prawda w jeden dzień, ale to dlatego, że była taka ,,nudna sobota'', a ta powieść była krótka. Nie polecam…

Aisog | 2010-12-17
Przeczytana: 2009 rok

Nudna książka, gdybym jej nie zapisała to całkowicie bym o niej zapomniała.

Beata Woźniak | 2014-08-23
Przeczytana: 10 listopada 2010