Zuzia na zamku Białej Damy

Cykl: Detektyw Zuzia na tropie (tom 1)
Wydawnictwo: Skrzat
espeja

Niesamowite odgłosy, znikające postaci, wielkie sekrety i fascynujące zagadki kryminalne. To wszystko znajdziecie w cyklu powieści opisujących zdumiewające przygody dwunastoletniej Zuzanny Nadobnej. Dziewczynka podróżuje wraz z mamą - konserwatorką dzieł sztuki - po całej Polsce. Odwiedza niezwykłe miejsca, spotyka ciekawych ludzi. Jako detektyw amator tropi nieuchwytnych przestępców. Poszukuje również swojego tajemniczego ojca, o którym mama nie chce z nią rozmawiać.
Tym razem Zuzia spróbuje udaremnić kradzież portretu Białej Damy z zamku w Kórniku.

introvertixxdempteur | 2014-08-25
Przeczytana: czerwiec 2014

Książka odpowiednia dla dzieci w podstawówce. Napisana prostym językiem, podzielona na niedługie rozdziały, szybko się ją czyta. Nie powiem, że była zła, ale wiadomo, że do dobrych powieści jej nie zaliczę, nie w moim wieku. :D

Veroniqusia | 2014-01-02

Taka bajka. Sympatyczna książeczka... i właściwie nie da się nic więcej powiedzieć. nie jest złą powieścią, ale czy można nazwać ją dobrą...? Naprawdę trudno jest ocenić Zuzię...

katalina | 2014-08-14

Fajna przygodowa książka, polecam

Gabryśka | 2015-08-30
Przeczytana: 2014 rok

Książka cały czas trzyma w napięciu i jest utrzymana w tajemniczym nastroju. Akcja toczy się wartko, a samą opowieść czyta się bardzo szybko i przyjemnie.

mollymoon | 2010-08-21

przeczytalam tego 2 albo 3 czesci