Francuski piesek

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-041-7
dla dzieci, damianek, pies
espeja

Damianek ma siostrę bliźniaczkę oraz Parmezana, który wygląda i zachowuje się jak pies, więc chyba jest psem, no i głowę pełną czarcich pomysłów, które często kończą się... No właśnie - przeczytaj i uważaj, by nie pęknąć ze śmiechu! Nowy, pełen szalonego humoru cykl opowieści o niesamowitych przypadkach małego urwisa Damianka. W tej odsłonie Damianek przygarnia psa przybłędę, który okazuje się...

W tej odsłonie Damianek przygarnia psa przybłędę, który okazuje się być obdarzony dość nieoczekiwanymi zdolnościami.

AktualnieCzytam | 2016-02-09
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane