Marmolada ze szczura

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-042-4
dla dzieci
espeja

Damianek ma siostrę bliźniaczkę oraz Parmezana, który wygląda i zachowuje się jak pies, więc chyba jest psem, no i głowę pełną czarcich pomysłów, które często kończą się... No właśnie - przeczytaj i uważaj, by nie pęknąć ze śmiechu! Nowy, pełen szalonego humoru cykl opowieści o niesamowitych przypadkach małego urwisa Damianka. W tej odsłonie Damian staje się posiadaczem tajemniczego słoika,...

W tej odsłonie Damian staje się posiadaczem tajemniczego słoika, którego zawartość ma podobno magiczne właściwości.

sekretna | 2015-06-21
Lolinaa | 2013-02-25