Świat Mastertona

83-88087-10-X
Ewa Ciszkowska, Paweł Wieczorek
opowiadania groza strach

Okładka książki Gloria Graham Masterton, Karolina Mogielska
Gloria Graham Masterton, K...

"Świat Mastertona" to zbiór opowiadań, wybranych z innych zbiorów opowiadań, obudowany we wstęp i przedmowę oraz wywiad z autorem.

Niestety brak takiej informacji na książce lub w opisie książki wprowadza w błąd. Opowiadania zawarte w tym zbiorze, zrecenzowałem w ramach oryginalnych zbiorów, z których zostały zaczerpnięte, więc nie będę się na ich temat rozpisywał.

Dodam tylko, że się zawiodłem. Planowałem przeczytać zbiór opowiadań, a przeczytałem wstęp, przedmowę i wywiad...

Dodam...

2026

Subiektywny opis kilku wybranych według nieznanego klucza książek. Opowiadania nieszczególne. Oprócz naprawdę solidnie zrobionej bibliografii książek Mastertona, to nie ma tu nic ciekawego, zwłaszcza dla wielbicieli, znających dobrze jego dorobek. słaby wywiad, kupka bzdurnych ciekawostek. Nie warto.

super, podobała mi się

super, podobała mi się

Troszkę się przy niej wynudziłam i z trudem przeczytałam do końca.

Troszkę się przy niej wynudziłam i z trudem przeczytałam do końca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Graham Masterton
  • Horror