Świat Mastertona

Manitou Man: The Worlds Of Graham Masterton
83-88087-10-X
opowiadania, groza, strach
Marcin

Ta książka jest prawdziwą gratką dla miłośników twórczości Grahama Mastertona - najbardziej popularnego w Polsce autora horrorów obok Stephena Kinga. Znajdziemy tu dziesięć pasjonujących opowiadań, w tym sześć nigdy wcześniej nie publikowanych, wywiad z pisarzem, jego pełną bibliografię, a także krytyczny przegląd dorobku twórcy pióra Raya Clarka i Matta Williamsa z The British Fantasy Society. Dla fanów grozy dodatkową atrakcję stanowić będą pełne erotyzmu rysunki Boba Covingtona - znanego brytyjskiego ilustratora książek z pogranicza horroru i fantastyki.

MadameShepard | 2014-02-27

Subiektywny opis kilku wybranych według nieznanego klucza książek. Opowiadania nieszczególne. Oprócz naprawdę solidnie zrobionej bibliografii książek Mastertona, to nie ma tu nic ciekawego, zwłaszcza dla wielbicieli, znających dobrze jego dorobek. słaby wywiad, kupka bzdurnych ciekawostek. Nie warto.

Dori | 2014-07-10
Przeczytana: 03 lipca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Troszkę się przy niej wynudziłam i z trudem przeczytałam do końca.

włodek | 2010-12-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane