Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
odchudzanie, dieta
poradniki
Tomek

Jest to publikacja, w której kompleksowo i systemowo podchodzi się do walki z otyłością. Do tej pory nie ma na polskim rynku wydawniczym takiej, całościowej metody odchudzania. Autor daje gwarancję, że ten kto ją – krok po kroku – zastosuje, osiągnie sukces w odchudzaniu. Autor, prof. zw. dr hab. Henryk Bieniok, jest uznanym specjalistą z zakresu zarządzania, w tym zarządzania samym sobą, a...

Autor, prof. zw. dr hab. Henryk Bieniok, jest uznanym specjalistą z zakresu zarządzania, w tym zarządzania samym sobą, a zwłaszcza zarządzania własnym zdrowiem. Ma w swoim dorobku około 500 publikacji, w tym także książki z zakresu zdrowia i profilaktyki. Ostatnia jego książka – Wielka Księga Zdrowia, cieszy się na rynku dużym powodzeniem. Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wykłady z tego zakresu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz na kilku uniwersytetach III wieku. Tematyką zarządzania i samoleczenia, a także medycyną naturalną zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Sam prowadzi z powodzeniem poradnictwo w tym zakresie.

źródło opisu: https://www.taniaksiazka.pl/metoda-systemowego-zdr...(?)

Profesor przez całą książkę mówi jak niezdrowe i złe są diety głodówkowe, a sam każe stosować przez całą książkę dietę 1200 kcal dla mężczyzn czy 1000 kcal dla kobiet, brak mi słów, deficyt wówczas w mojej diecie wyniósł by 60 % !!! Choć wiadomo od dawna że zdrową i długotrwałą redukcję tkanki tłuszczowej powoduje niewielki deficyt.