Po prostu zrób to!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa
Mach es einfach!
poradniki
halvdan

Żyjemy w czasach, w których ludzie lubią marudzić i żalić się na swoją sytuację. Wszyscy narzekają na wszystko. Ale zamiast coś zmienić, wierzą, że inni wezmą na siebie odpowiedzialność za ich życie. Ilja Grzeskowitz postawił sobie za cel walkę z tą pasywną postawą „patrz i czekaj”. W swojej książce „Po prostu zrób to!” pokazuje interesujące i zabawne sposoby, dzięki którym nawet bez...

W swojej książce „Po prostu zrób to!” pokazuje interesujące i zabawne sposoby, dzięki którym nawet bez posiadanych tytułów naukowych, pieniędzy lub pomocy innych ludzi można zmienić swoje życie. Odkryj ekscytujące historie, dzięki którym odkryjesz:

Dlaczego strach jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.

Które dwa słowa mają taki potencjał, żeby zmienić Twoje życie.

Która cecha osobowości jest najważniejsza, żeby pozwolić sobie na wprowadzenie zmian w swoim życiu zawodowym oraz rodzinnym.

Cokolwiek chciałbyś zmienić w swoim życiu, nie wahaj się, użyj motta tej książki: „Po prostu zrób to!”. Bo jeśli Ty tego nie zrobisz, to nikt inny tego nie zrobi.

CZYTELNICY O KSIĄŻCE „PO PROSTU ZRÓB TO!”:

„Po prostu zrób to” Ilja Grzeskowitza jest wspaniale opowiedzianą i łatwą w czytaniu książką dla wszystkich tych, którzy nie mają odwagi wyrwać się z trudnej sytuacji, w której się znaleźli. Ta książka stanowi wielką zachętę do podjęcia takiej próby.
–Managementbuch.de

Przeczytaj tę ekscytującą książkę. Pozwól się zmotywować dzięki doskonałym radom w niej zawartym. Żyj własnym życiem i realizuj swoje marzenia, zanim będzie za późno!
–projektoffice.blogspot.de

źródło opisu: https://wydawnictwoaktywa.pl/s,34,po_prostu_zrob_t...(?)

źródło okładki: https://wydawnictwoaktywa.pl/s,34,po_prostu_zrob_t...»

Infinifable | 2019-08-19
Przeczytana: 17 sierpnia 2019

-Po prostu zrób to- jest pozycją motywacyjną ukierunkowaną na samorozwój. Ma za zadanie ulepszać w nas te sfery, które wymagają poprawek.

"Odważ się ogłosić kształtowanie swojego życia priorytetem. Statek zakotwiczony w porcie jest bezpieczny. Został on jednak zbudowany, aby przepłynąć szaleńcze burze i pokonać wysokie fale na wzburzonym morzu".

Książka wskazuje nam cechy changemakera, czyli osoby kształtującej zmiany w swoim życiu. Możemy wziąć z niego przykład i sami zacząć działać, bez tytułów, pieniędzy czy pomocy innych. Potencjał bowiem tkwi w nas. Musimy tylko pokonać wewnętrzny opór przed zmianami i przezwyciężyć strach, który wg autora można oswoić na tyle, żeby stał się naszym przyjacielem i motorem do działania.

"Cieszę się z każdej małej wątpliwości, każdej niepewności i z każdej obawy. Bo te uczucia są oznaką nie tylko tego, że żyję, ale że właśnie robię coś, co pozwoli mi urosnąć jako człowiekowi. Przecież największy przełom następuje dzięki tym zmianom, których...

cytrynka | 2019-08-18
Przeczytana: 12 sierpnia 2019

Książka ma swoją premierę już jutro 19.08, dziękuję @wydawnictwoaktywa za egzemplarz recenzencki i możliwość przeczytania poradnika przedpremierowo.

Książkę jest dobrze napisana i szybko się czyta. Czytając dowiadujemy się kim jest changemaker, poznajemy jego cechy, oraz to, jak stać się changemakerem krok po kroku. Poradnik jest idealny dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale boją się zrobić ten pierwszy krok. Użyj motto changemakera: Po prostu zrób to!

Polecam!

odcieniestron | 2019-08-14
Przeczytana: 13 sierpnia 2019

Przyznam, że są momenty kiedy dni przelatują mi przez palce. Plany kończą zapisane i zapomniane w notesie. Może kiedyś do nich wrócę i spróbuję je zrealizować lub też nie. Wiele osób z nas miało moment w swoim życiu kiedy chciało coś zrobić ale zabrakło motywacji, strach przed oceną otoczenia nas zniechęcił lub na horyzoncie pojawiła się inna wymówka. Łatwiej nam siedzieć, przyglądać się swojemu życiu z boku i narzekać. Ale czy dzięki temu coś się zmieni? "Po prostu zrób to!" pokazuje nam dlaczego powinniśmy wziąć swoje życie i kształtować je tak jak sami tego chcemy. Bez wymówek, nakładu wielkich pieniędzy czy pomocy innych. Autor postanowił walczyć z pasywną postawą. W swojej książce opowiada różne historie by czytelnik mógł go lepiej zrozumieć oraz pokazuje sposoby jak dotrzeć do celu. Bycia szczęśliwym ze swojego życia.
Ten poradnik mnie do siebie przekonał. Po kolorowe karteczki sięgałam częściej niż zwykle . Podoba mi się styl Ilja Grzeskowitz. Lekki ale stanowczy ton...

Bookmaania | 2019-08-11
Przeczytana: 06 sierpnia 2019

Prawie cały czas jesteśmy dla siebie krytyczni i nie wierzymy w siebie, jednak co może być dobrego z faktu, kiedy nasza najważniejsza osoba nie jest ważna dla nas samych?
Pora się przełamać i chwycić swoją szansę na zmianę życia, chociażby zaczynając od drobnostek.
Obierz swój cel! I dąż do niego nie zważając na opinie innych!
Autor świadomie wchodzi do naszej głowy i stopniowo odpala wszystkie lampki, które boimy się zapalić.
Mogę Wam polecić ten poradnik, bo to, co możemy zrobić, to "Po prostu zrobić to!"

emsrecenzuje | 2019-08-05

"Po prostu zrób to!" nie jest książką o tym, że wystarczy zacząć coś robić a reszta dokończy się sama.
To książka która uświadamia nam, że pierwszy krok mimo, że jest najważniejszy nie da nam zupełnie nic jeśli później nie będziemy ciężko pracować. Żeby nasze cele stały się realne musimy zrezygnować z czegoś, a dany czas wykorzystać tak bardzo produktywnie jak tylko jest to możliwe.
Z pozycji tej dowiemy się kim jest changemaker i dlaczego warto nim być, znajdziemy mnóstwo wskazówek, porad i przykładów jak zmienić podejście do przytłaczających nas spraw, do braku odwagi do zmian a także jak w owych zmianach wytrwać. Autor opowiada nam o kilku kluczowych momentach swojego życia które zapoczątkowały całkowite zmiany w jego podejściu. Oprócz cennych wskazówek i ciekawych historii znajdziemy tu także odrobinę humorku, który doskonale urozmaici lekturę.

Mimo, że autor zajmuje się głównie wykładami motywacyjnymi w branży marketingu książka ta jest odpowiednia dla każdego czytelnika....