Bóg a sprawa polska. Poza granicami teorii sekularyzacji

Okładka książki Bóg a sprawa polska. Poza granicami teorii sekularyzacji Mirosława Grabowska
Okładka książki Bóg a sprawa polska. Poza granicami teorii sekularyzacji
Mirosława Grabowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2018-01-01
2018-01-01

Okładka książki Academia. Magazyn Polskiej Akademii Nauk nr 2 (42)/2015 Ewelina Ciecierska, Jerzy Duszyński, Mirosława Grabowska, Elżbieta Jackowicz, Wysieńska Kinga, Michał Kozakiewicz, Szymon Kozłowski, Paweł J. Mazurkiewicz, Włodzimierz Oniszczenko, Bogusław Pawłowski, Jerzy Zdanowski, redakcja pisma Academia
Academia. Maga... Ewelina Ciecierska,...

Wybrakowana przez swoją nachalną anglosaską perspektywę. W efekcie powstają absurdalne stwierdzenia typu nie podważano sekularyzacji do lat 80 (tymczasem - by wymienić przypadkowo - de Lubac, Blumenberg, Kantorowicz). XD można przymknąć na to oko na poziomie pracy licencjackiej, a nie monografii naukowej autorki, która osiągnęła stopień profesorski.

• //2022
  • Polecane w internetach

Dodaj cytat z książki Bóg a sprawa polska. Poza granicami teorii sekularyzacji