Richard Bonett. Pożądanie

Okładka książki Richard Bonett. Pożądanie B. K. Staron
Okładka książki Richard Bonett. Pożądanie
B. K. Staron Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Possession (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Possession (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2019-10-14
2019-10-14
przeszłość tragedia tajemnice nieznajomy erotyka pożądanie romans seks namiętność

Pierwsza część cyklu Richard Bonett "Pożądanie" w moim odczuciu wypadła bardzo dobrze,poznałam w tym tomie Nanette cichą,skrytą i spokojną dziewczynę z bagażem życiowych doświadczeń,baristka prowadzi Klub Książki w Bibliotece,oraz pracuje w kawiarni jest pracownicą.
Uczęszcza też ona na sesję terapeutyczne do psychologa swojego,z traum i lęków na,które cierpi dziewczyna się leczy,ale psycholog nie umie dotrzeć do niej,wyleczyć jej.
Na jednych ze spotkań w bibliotece spotyka tam Richarda Bonetta,mężczyznę tajemniczego skrywającego sekrety i tajemnice wprowadza ją w grę swoją zmysłów,o których ona nie miała pojęcia.
Richard to mężczyzna manipulant,gbur,przystojny jemu też by się przydała taka terapia u psychologa.
Tę parę świetną Nanette i Richarda polubiłam autorka bardzo fajnie wykreowała bohaterów,nakreśleni wspaniale.
Wciągnęła mnie ta powieść erotyczna od pierwszych stron historia emocjonalna,znakomita była,pisarka piórem dobrym napisała ten romans,a styl pisarski lekki.
Powaliła mnie na kolana książka było tu pikantnie i dużo erotyki,seksu,pożądania,nieustępliwości,namiętności wśród bohaterów i skrywane sekrety.
Wiele się działo w książce,fabuła wciągająca porywała mnie od początku do końca,że nie można tak łatwo się oderwać od tej książki,emocje życiowe i niezwykłe czułam z każdą stroną książki,szybka akcja to co ja lubię szczególnie w takich romansach i napięcie super było w książce.
Pierwszy tom z serii autorstwa autorki Staron to ognisty,gorący i bardzo dobry romans,sięgam po drugi tom powieści przygód dwojga bohaterów Nanette i Richarda przeczytać o tej parze.
Tą książkę pokochałam tak jak bohaterów Nanette i Richarda Bonetta.
Przecudny romans warto go przeczytać!!!!

Patrząc na ocenę tej książki spodziewałam się czegoś lepszego... kilka razy ją rzucałam i wracałam, aż w końcu ją "zmęczyłam", nie wiem czy chce czytać drugi tom - chyba po niego nie sięgnę...

męczyłam się podczas czytania.. Dla mnie słaba

męczyłam się podczas czytania.. Dla mnie słaba

Ta książka jest mega mroczna i gorąca! Polecam 🔥

Ta książka jest mega mroczna i gorąca! Polecam 🔥

Ojej oczekiwałam błyskotliwej, mrocznej, namiętnej i głębokiej książki.
A dostałam? nic, z psychologii nie dostajemy nic, zero. Richard mógłby równie dobrze być handlowcem ze skończonym podstawowym kursem behawioryzmu.
Trauma bohaterki, ogranicza się do strachu przed przed pasem, mam wrażenie że autorka rzuciła się na ciężki temat, nie robiąc nawet lekkiego researchu - psycholog to nie lekarz i najważniejsze psycholog nie może przepisac i podawać leków. No ale moze w Dasmond jest inaczej...

Niestety ale to jest nudne, relacja z przyjaciółką przypomina te z wieku nastoletniego, a ciągłe łamanie prywatności jest porażające.

Kupiłam od razu 2 części, ale naprawdę będę musiała się zmusić do przeczytania kolejnej.

Ojej oczekiwałam błyskotliwej, mrocznej, namiętnej i głębokiej książki.

Jakiś bzdet.

Jakiś bzdet.

Książka wciągająca, aczkolwiek oczekiwałam więcej "treści" psychologicznej.

Książka wciągająca, aczkolwiek oczekiwałam więcej "treści" psychologicznej.

Historia Nanette I Richarda nie jest banalna. W tej chwili mnóstwo jest romansów na rynku. Wiele jest książek +18. Cały czas czytam w zapowiedziach GORĄCY ROMANS. Jednak ostatnio nawet nie sięgam po taką literaturę, bo mam wrażenie że wszystko już było. No i nie lubię jak coś jest stworzone bez smaku. Miewam specyficzny gust, potrafię rzucić książkę nawet nie docierając do połowy. Jednak w moim odczuciu ta książka się wyróżnia. Jest inna. Autorka nie powielila schematu, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Poza tym nie podeszłam do tej książki jak do typowego romansidła. Być może dlatego też moje odczucia są takie a nie inne. .
Nanette to skomplikowana postać. Na samym początku książki jej terapeuta mówi jej, że nie potrafi jej wyleczyć. Że nie robi postępów. Mnie od razu zapaliła się lampka. Czemu? Co jej się przydarzyło? Czy nie chce wyzdrowiec? I właściwie przez całą powieść jakieś pytania mi się nasuwały, przez co nie nudzilam się.
Bohaterka miewa stany lękowe podczas, których traci świadomość. Mierzy się z ogromną traumą, jednak mimo tego wszystkiego, co jej się przydarzyło posiada ogromne pokłady empatii. Jest trochę złamana, to prawda. Nie ma kontroli nad własnym życiem, przytłacza ją poczucie winy. Problemy natury psychicznej są w moim odczuciu jednymi z najgorszych. W takich sprawach sami jesteśmy dla siebie najgorsi. Pozbawieni nadziei, wsparcia czy siły walki, zostajemy sami z własnymi wątpliwościami. Moim zdaniem było to okrutne ze strony psychologa, że zostawił ją w potrzebie! Niemniej miało swój cel. Na scenę wówczas wkracza Richard Bonett.
Richard Bonett to dziwny typ. Jest piękny - jasna sprawa - i nosi skórzane rekawiczki. Zawsze. Otacza go aura tajemniczości i momentami miałam wrażenie, że jemu również przydałaby się terapia. Bywa pokręcony i chyba sam za bardzo nie rozumie własnego postępowania względem Nanette. Wydaje mi się, że nie spodziewał się tego, że siła uczuć jakimi darzy Nanette będzie tak silna. Co oczywiście go przeraża, stąd takie a nie inne zachowanie. Jednak jest mężczyzną i oczywiście się do tego nie przyzna. Ale to dobrze,bo jest ciekawiej. Przez całą książkę właściwie niewiele się od nim dowiadujemy, co zostawia duże pole do popisu na kolejne części.
Czy sięgnę po drugą część? Tak. Styl pisania jest przyjemny, bohaterowie ładnie nakreśleni, a cała historia ma wiele możliwości. Na końcu powieści pozostaje wielokropek, który z pewnością pozwala czytelnikowi snuć domysły jak zakończy się historia. No cóż zobaczymy. Ja jestem ciekawa drugiej części i trzymam mocno kciuki, by wszystko się udało!

Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego . Mam wrażenie , że po „trzech” stronach bohaterka się zakochała . Żadnego poznania postaci , porwania w inny świat .Miałam wrażenie , że bohaterowie zobaczyli się i zaraz przeskoczyli do innego etapu : „WIELKA MIŁOŚĆ „. Sama główna bohaterka irytująca . Ale jakiś potencjał faktycznie ma. Zakończenie na plus.

W tej części poznajemy pewnego siebie, seksownego 40 letniego psychologa oraz 28 letnią skrytą i spokojną Nanette, która stara się uporać z tragedią i zawodem miłosnym z przeszłości. Przez konflikt z bratem postanawia przeprowadzić się do Desmond, gdzie zacznie życie od nowa. Dostaje pracę jako barmanka. Pracuje całymi dniami, prowadzi Klub Książki Młodzieżowej oraz uczęszcza na sesje psychologiczne. Wydaje się, że jej życie wraca do normy, do momentu, gdy próg biblioteki przekracza tajemniczy Richard Bonett. Pożądany przez tysiące kobiet psycholog skrywa w sobie wiele tajemnic. Czy warto mu zaufać? Richard krok po kroku wprowadza ją w swoją tajemniczą grę zmysłów. Czy to bezpieczne? Czy Nanette mimo nauczki z przeszłości, nadal będzie brnąć w niewątpliwie niebezpieczną grę, gdzie pan psycholog dyktuje zasady ? On daje jej to co najlepsze: dobry seks, namiętność, pożądanie, otwiera przed nią doznania, o których nawet nie miała pojęcia. Czy w tej grze jest miejsce na uczucia ?
Emocjonalny rollercoaster ! Świetna książka zachęcam do zasięgnięcia po nią osoby, które lubią w książkach dużo seksu . Moja ocena to mocne 10/10

• Egzemplarz recenzencki
  • Sprzedam/wymienię