Warriors #5: A Dangerous Path

Okładka książki Warriors #5: A Dangerous Path Erin Hunter
Okładka książki Warriors #5: A Dangerous Path
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Wojownicy (tom 5) Seria: The Prophecies Begin powieść przygodowa
powieść przygodowa

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Cóż za zwrot akcji! 😍 Książka przebiła moje wszelkie oczekiwania ❤️

Cóż za zwrot akcji! 😍 Książka przebiła moje wszelkie oczekiwania ❤️

Kocham całą 1 serie ale ten tom to istne arcydzieło. Książka ta potrafi wpaść w pamięć na bardzo długi czas. A sam wątek psów jest bardzo fajny. Do dziś pamiętam śmierć Prędkiej Łapy i okaleczenie Jasnej Łapy mimo że czytałam tę książkę dawno temu. Jednak pamiętam też poświęcenie Błękitnej Gwiazdy dla Ognistego Serca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam ogółem całą serię ;3 książka fajna

Polecam ogółem całą serię ;3 książka fajna

Bardzo mi się podobała ta fabuła. Polecam!

Bardzo mi się podobała ta fabuła. Polecam!

Mega mega

Mega mega

Przywódczyni Klanu Pioruna odbija, sfora i nowy przywódca Klanu Cienia nadciągają, a w samym środku tego wszystkiego nasz ukochany rudy kot. Nie przetrwam długo bez wzięcia kolejnego tomu, szczególnie że ten wzbudził dużo emocji.

2052

Oh wow, co to była za część! Wojownicy to seria, która z każdym tomem jest coraz lepsza. Jest coraz więcej napięcia, coraz więcej akcji i tutaj zdecydowanie działo się naprawdę dużo, a ja już wiem, że zapewne za maksymalnie kilka dni wrócę do ostatniego tomu, tylko niech ochłoną emocje! Zacznijmy od tego, że nie mogłam się oderwać i po raz kolejny zastanawiałam się, czy potrzebuję snu, czy jednak wolę skończyć książkę :). W dalszym ciągu mam tak, że w trakcie słuchania doskonale wiem, kto jet kim, ale wymienienie imion tak po prostu sprawia, że przegrzewają mi się styli - jest ich naprawdę ogrom i są do siebie podobne, ale kociaki, które je noszą są na tyle różnorodne, że łatwo się w tym połapać.

Dodatkowo została nam tutaj przedstawiona Sfora i jestem ciekawa, czy to ta sama, która dostała swoją serię książek. Jeśli tak, to może być naprawdę ciekawie! No i mamy dość smutne i niespodziewane zakończenie, ale jednocześnie jest takie... w punkt! Naprawdę fajnie kończy niektóre wątki i wywołuje smutny uśmiech. Nie mogę się doczekać finału <3

Świetna książka!

Świetna książka!