Infekcje u dzieci lecz ziołami

Okładka książki Infekcje u dzieci lecz ziołami Zbigniew T. Nowak
Okładka książki Infekcje u dzieci lecz ziołami
Zbigniew T. Nowak Wydawnictwo: Aromat Słowa zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Aromat Słowa
2019-03-22
2019-03-22

IG malagasylwia

Każdy, kto ma dzieci, wie, jak często one chorują. Bez wsparcia odporności suplementami diety
ani rusz. Nic bardziej mylnego, po co mamy wydawać masę pieniędzy na wątpliwej jakości suplementy diety (nie są one
w odpowiedni sposób badane),skoro możemy zrobić je sami ze składników najwyższej jakości, które możemy znaleźć w swoich ogrodach bądź sklepach zielarskich. Z pomocą przychodzi nam książka pana Zbigniewa T. Nowaka „Infekcje u dzieci, lecz ziołami". Znajdziemy w niej mnóstwo przepisów na najróżniejsze dolegliwości naszych dzieci, od przeziębienia przez ból ucha i anginę aż do grypy. Przepisy są proste, zrozumiałe, składniki łatwo dostępne. W każdym przepisie podane jest wskazane dawkowanie, a także, od jakiego wieku można podawać specyfik.
Polecam wszystkim, którzy mają problem z chorowitymi dziećmi.

IG malagasylwia

W książce znajdziemy wiele ciekawych pomysłów, jak wspierać odporność dzieci, a także leczenie schorzeń różnymi ziołami i domowymi sposobami.

Autor prezentuje nam wiele ciekawych przepisów, m. in.:
zapalenie zatok- syrop chrzanowo-malinowy;
zapalenie oskrzeli- cebula;
gorączka- lipa;
zamiast antybiotyków- czosnek.

Książka wspaniała dla każdego rodzica. Przepisy pomogą walczyć z wieloma infekcjami.
Oprócz przepisów w książce znajdziemy piękne zdjęcia.

Serdecznie polecany książkę.

Autor prezentuje nam wiele ciekawych przepisów, m. in.:
poprawiających odporność- miód z jeżówką;
na grypę- dziewanna;
na przeziębienie- czarny bez;
angina- czarny bez;
zapalenie ucha- olejek xzosnkowy;
kaszel- syrop z...

Ta książka to skarbnica wiedzy ziołoleczniczej do zapobiegania oraz wspomagania kuracji w infekcjach u dzieci. Myslę, że warto mieć coś takiego w domu na półce. Wiele z zawartych w niej informacji i przepisów ma też zastosowanie u dorosłych.

Sporo błędów, ciężko się czyta, ale receptury na syropy i napary są świetne. Niektóre są bardzo proste i z produktów dostępnych dla każdego, ale wiele jest jednak skierowanych do osób z własnymi ogródkami.

Absolutna esencja zielarskiej wiedzy dla każdego zainteresowanego tematem rodzica!

Recenzja w całości: http://mamao.pl/ziola-dla-dzieci/

Recenzja w całości: http://mamao.pl/ziola-dla-dzieci/

• Zdrowie
  • Przeczytane w 2021
  • Na mojej półce
  • Poradniki
  • Dieta i rozwój
  • Zainteresowany

Dodaj cytat z książki Infekcje u dzieci lecz ziołami