O SPEKULACJI

biznes, finanse
Trading Jam
2019-01-01
2019-01-01

O książce dowiedziałem się z... Pudelka. Nie czytałem i jednocześnie czytałem. Treściowo - identyczna jak "dobre intencje, demokracja, kobiety – pełna historia Jarosława Kaczyńskiego", której też nie czytałem-czytałem :)

Dziwne

Dziwne

To nie książka. to wygłup "autora" nie ma treści tylko puste strony. jak kogoś to bawi to ok ale ostrzeżenie dla innych jest na miejscu.

Aby nie zdradzać za wiele, powiem tylko, że przeczytanie komentarza zajmie Wam więcej czasu niż przeczytanie książki Rafała Zaorskiego ;)

W punkt :) Co prawda trochę człowiek już o rynku wie, ale chłonie wszystko co tylko się da. Szczerze powiem, że znając podeście Rafała do spekulacji i rynku nie byłem zaskoczony. Koniec końców to bardzo dobra pozycja dla zielonych.

Książka jest pusta, jest to scam i niczego nie uczy. Nie polecam.

Książka jest pusta, jest to scam i niczego nie uczy. Nie polecam.

Zaskakująca pozycja

Zaskakująca pozycja

Nigdy wczesniej nie czytalem czegos tak prostego i jednoczesnie tak ukazujacego pewne schematy. :)

Nie dotrwałam do końca ;)

Nie dotrwałam do końca ;)

Zasadniczo wiedziałam, czego się spodziewać po tej książce, ale z braku ciekawszych pozycji na wieczór postanowiłam przeczytać. No i cóż- krótko, zwięźle i na temat.
Spekulantką nie planuję zostać, ale doceniam zaangażowanie autora w odczarowywanie rzeczywistości szkoleń traderskich. Nieprzeciętne poczucie humoru czyni tę książkę jeszcze cenniejszą.

• Ekonomia
  • Money