Wszyscy jesteśmy wyjątkowi

Wydawnictwo: Media Rodzina

Dziewięć opowiadań o dziewięciu zwierzętach obdarzonych ludzkimi cechami. Wyobraź sobie mrówkę tańczącą z nosorożcem, który na dodatek nieco się obawia, by nie nadepnęła mu na odcisk. Lub owcę w mini i na platformach. Czy takie sytuacje są możliwe? Jak te duże i małe zwierzęta się porozumiewają? Celem opowiadań jest pokazanie, że często ci, którzy w siebie nie wierzą, są postrzegani przez...

Celem opowiadań jest pokazanie, że często ci, którzy w siebie nie wierzą, są postrzegani przez innych jako osoby bardzo interesujące i wartościowe. Że nieraz mamy kompleksy, które przeszkadzają nam czerpać radość z życia, a tak naprawdę są to bariery stworzone przez nas samych. I że każdy jest potrzebny taki, jaki jest – bo z tym, co otrzymaliśmy w życiu, możemy zrobić wiele wartościowych rzeczy. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi.

Te pełne dowcipu opowieści o zwierzętach pięknie zilustrowała Ewa Beniak-Haremska.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1742/Wszyscy-jestesmy-wyjatkowi

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1742/Wszyscy-jestesmy-wyjatkowi

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!