Zemsta rodu Sawanów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
literatura młodzieżowa

Pierwszy tom przygód rodzeństwa Sawanów.

Maaltael | 2014-03-16

Tą książkę znalazłem z resztą książek mojej mamy w piwnicy jak kończyłem podstawówkę. Od razu w oczy rzuciła mi się dziwna okładka: wyglądała jak bazgroły dziecka. Zaintrygowało mnie to i zacząłem ją czytać. Opowiada o zabawnej historii wielodzietnej rodziny. Przygody dzieciaków są ciekawie opisane, zabawne, książka pisana jest lekkim językiem. Wspaniała książka młodzieżowa, przeczytałem ją kilka razy ale chętnie znów do niej wrócę :)

Toja | 2016-04-01

Czytane dawno temu, ale wciąż pamiętam niektóre fragmenty :)

Wiola-M | 2010-05-16

Nie spodziewałam się znaleźć tę książkę tutaj;-)
Bardzo mi się podobała, czytałam ją w czasach gimnazjum. Zbyt dokładnie nie pamiętam fabuły, coś jakby przez mgłę.. Zabawne perypetie rodziny, gdzie było chyba pięcioro rodzeństwa. Muszę do tego wrócić;-)

Dorotka_eu | 2016-03-07

Jedna z ulubionych książek mojego dzieciństwa, prawdopodobnie dlatego, że zaspakajała moją tęsknotę jedynaczki za posiadaniem rodzeństwa! Mam nadzieję, że gdzieś znajdę ją jeszcze w moich kartonach ze starymi książkami i przekażę synom!

kryloc | 2016-05-04

Miła lektura, wspomnienie z dzieciństwa, i cóż że w PRLu....

srebrnanatalia | 2016-10-31
Na półkach: Ab ovo, Przeczytane