W jego oczach

Cykl: Oczy wilka (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
aleqsia

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"! W życiu Leny i Artura rozpoczyna się nowy rozdział. Właśnie się zaręczyli po dwóch latach związku. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic. Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy...

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"!

Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy Artur potrafi oddać się jej całkowicie i rozpoczną wspólne życie na nowych zasadach?
Kobieta nie ma pewności, czy przebije się przez mur, który wzniósł jej ukochany. Czy kiedykolwiek do końca go pozna?

źródło opisu: Kobiece

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Patronaty tygodnia (02-08.09.2019)

Wrzesień to, owszem, żółknące liście i niższa temperatura, lecz także obfitość premier książkowych. Na ten miesiąc wydawcy planują całkiem sporo nowości, które pomogą nam przetrwać jesień. Oto pierwsze z nich – te książki z pieczątką naszego patronatu znajdziecie na półkach księgarni już w tym tygodniu.

Wywiad z Alicją Sinicką, bestsellerową autorką serii „Oczy wilka”

Alicja Sinicka – bestsellerowa pisarka, której historie porywają czytelniczki w całej Polsce – wraca z kontynuacją swojej premierowej powieści! Specjalnie dla lubimyczytać.pl zdradza kilka tajemnic.