Powiedz, że mnie chcesz

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz
Cykl: WRÓĆ DO MNIE (tom 2)
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Say You Want Me
karollllllla

Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż, w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu. Jesteś wszystkim, o co nie wiedziałam nawet, że mogę prosić. Jesteś wszystkim, na co czekałam. Nie ma mowy żebym zakochała się w Wyatt'cie Henningtonie. Może w całości zachować dla siebie ten swój...

Jesteś wszystkim, o co nie wiedziałam nawet, że mogę prosić.
Jesteś wszystkim, na co czekałam.

Nie ma mowy żebym zakochała się w Wyatt'cie Henningtonie.
Może w całości zachować dla siebie ten swój południowy akcent, nieodparty uśmiech i teksty, którymi podrywa dziewczyny. Popełniłam błąd, śpiąc z nim nie tyle raz, co dwa razy. Nie jestem aż tak głupia, żeby dać mu okazję na trzecią rundę, szczególnie po tym jak zostawił mnie w środku nocy, żebym sama odnalazła drogę do wyjścia. Przyrzekłam sobie wrócić do Filadelfii i zapomnieć o nim.

Jednak łatwiej to powiedzieć niż zrobić.
Kiedy lekarz informuje mnie, że zgarnęłam nagrodę drugich drzwi, zawieszam swoje życie i wracam do Bell Buckle. Daję nam trzy miesiące i jeśli w tym czasie się nam nie uda, znikam.
Problem polega na tym, że kiedy wszystko obróci się przeciwko nam, wreszcie przekonam się, czy mu na mnie zależy, czy jednak moje obawy były uzasadnione...

źródło opisu: wydawnictwo Szósty Zmysł

źródło okładki: Wydawnictwo Szósty Zmysł

mania_kch | 2019-08-19
Na półkach: Przeczytane, 2019

Bardzo podobała mi się ta historia. Kwintesencja romantyzmu. Tam jest wszystko co powinno być by zadowolić każdą romantyczkę.
Ksiażka o bólu zdrady i straty, o samotności i porażce a także o walce i odnajdywaniu drogi do szczęścia.

ppaula195 | 2019-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2019

Dla Angie świat w jednej chwili znacząco się zmienił gdy odkryła że jest w ciąży z chłopakiem, z którym spędziła jedną noc. Postanawia wyjawić mu nowinę i dać mu 3 miesiące na poznanie się bliżej. Z każdym dniem Angie jak i Wayatt zbliżają się do siebie i nie wyobrażają sobie swata bez ich dziecka. Wayatt jest opisany jako idealny mężczyzna, który od razu proponuje ślub i traktuje dziewczynę jak królową. Obiecuje jej ze nigdy jej nie opuści, jednak gdy dochodzi do tragedii zostawia dziewczynę ze złamanym sercem. Książka o wielkiej miłości i stracie. Bardzo polecam

my_books89 | 2019-08-06
Na półkach: 2019, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: sierpień 2019

Piękna ❤
Historia o trudnych wyborach, o strachu, bólu, stracie i miłości. Do tego Wyatt- facet o jakim mozna marzyć i śnić po nocach 🙈😍

werka777 | 2019-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2019

Życie lubi zaskakiwać i na pewno uczyniło to w przypadku Angie. Po raz pierwszy, kiedy po namiętnej nocy została w łóżku sama. Po raz drugi, kiedy odkryła coś szokującego podczas wizyty u lekarza. I jedno i drugie wiąże się z jej powrotem do Bell Buckle i z ponownym spotkaniem z Wyatt’em Henningtonem. Mężczyzną, którego pokochała, ale który niekoniecznie kojarzy się jej z pewną przyszłością. Angie planuje dać mu kolejną szansę, a jeśli jej nie wykorzysta, zniknie z jego życia na zawsze. Sęk w tym, że plany niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Tragedia, która rozgrywa się w codzienności ich obojga zweryfikuje to, co prawdziwe i szczere. Wtedy przekonają się, jak nieprzewidywalny i prześmiewczy bywa los.

NOWI, A JEDNAK SWOJSCY BOHATEROWIE
Pamiętliwa dziewczyna, kobieta sukcesu i biznesu – można by powiedzieć – powraca w zupełnie odbiegające od jej codzienności środowisko, tam, gdzie miała okazję posmakować już kiedyś miłości i odrzucenia. Angie znalazła się w trudnej...

skorupka | 2019-07-29
Na półkach: Przeczytane, Jest

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Pozycja bardzo mnie wciągnęła i miała to co kocham w książkach, czyli romans, humor i łzy. Na początku lekka, przyjemna, ale później się poryczałam ;)
Angie jak na swój wiek wydawała mi się za bardzo wyluzowana, beztroska – i dopiero jak dowiedziała się, że spędzone dwie noce z Waytt będą miały konsekwencje, po otrząśnięciu się z paniki zaczęła chyba dojrzewać ;). Poza tym nie zazdrościłam jej zostawienia swojego świata, firmy i przeniesienia się w obcy jej „klimat”.
Angie powoli wpasowuje się w nowe życie (choć miało to być tylko na trochę) oraz poznają się z Wayttem dla dobra dziecka, później powoli zakochują się w sobie … aż do tragedii.
Nie wyobrażam sobie utraty dziecka! Każdy inaczej przechodzi taką tragedię, a poczucie żalu i winy potrafi zeżreć człowieka od środka – Waytt przez to odtrącił Angi! I to, że Waytt prowadził wtedy ten samochód nie pomagało, mimo, że nie był w stanie zapobiec temu wypadkowi. Spłakałam się jak głupia ;);). Ale i tak kończy się happy endem...

gosia | 2019-07-22

❤️

Relacje pomiędzy głównymi bohaterami nie od razu są idealne. Autorka wprowadziła tutaj wątek od nienawiści, co prawda delikatnej, ale jednak, aż do miłości. Pojawia się również przyjaźń, zanim ostatecznie dochodzą do uczucia, które ich łączy, co bardzo mi się podoba. Fajnie było obserwować jak pomiędzy Wyattem i Angie rodzi się uczucie.

Seria „Wróć do mnie” jest niezwykle klimatyczna. Autorka postawiła na klimat wsi, rancza, kowboi. Naprawdę mi się to podoba i powiem Wam, że czytając te książki fajnie to czuć. Corinne ma pojęcie o tym, co pisze, dzięki czemu pozycja jest bardzo klimatyczna. Jakoś tak inaczej czyta mi się historię, w których jest takie cudowne otoczenie.

W tej pozycji, tak jak i w poprzedniej, pojawia się wątek „dramatu". Do końca nie wiem jak go ocenić, ponieważ obie główne bohaterki utraciły kogoś ważnego. Mam wrażenie, że w poprzednim tomie było to jednak nieco poważniejsze. Nie mnie jednak oceniać czyja strata była cięższa. Mimo to cieszę się, że taki motyw...

Angelika | 2019-07-05

"Powiedz, że mnie chcesz" Corinne Michaels
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10

Angie po tym jak spędziła noc z Wyattem Henningtonem w Bell Buckle, a rano okazało się, że Wyatt zostawił ją samą w łóżku i wyszedł z domu, nie zamieniając z nią ani jednego słowa, kobieta postanowiła wrócić do swojego domu do Filadelfii i zapomnieć o nim. Obiecała sobie, że nigdy się w nim nie zakocha.
Jednak gdy lekarz uświadamia ją, że jest w ciąży, Angie zawiesza swoje życie i wraca do Bell Buckle, aby przekazać nowinę Wyatt'owi. Ten, dowiedziawszy się, że zostanie ojcem, postanawia zdobyć serce Angie i nie pozwolić jej wyjechać.
Angie daje im trzy miesiące i jeśli w tym czasie im się nie uda, znika.
Jednak wszystko obróci się przeciwko nim, a los pokrzyżuje ich plany... Wtedy Angie przekona się czy Wyatt coś do niej czuje.

Po samym opisie fabuły możecie wywnioskować, że książka ta nie jest górnolotną literaturą, ale mimo wszystko czyta się ją przyjemnie. W końcu znalazłam dobry przerywnik od tych "ciężkich"...

Gabi | 2019-07-02
Przeczytana: 28 maja 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ta historia daje dużo do myślenia, nikt nie zrozumie tak naprawdę osób, które utraciły ukochane dziecko, każdy przeżywa żałobę na swój sposób , niektórzy nigdy z tego nie wychodzą i to jest najgorsze co może im się przydarzyć, bo niszczą przez to osoby,które kochają, wtedy trzeba odpowiednio potrząsną tą osobą,żeby jej pomóc, i taką pomoc otrzymał Wyatt od przyjaciół, i od swojej drugiej połówki Ang.

Snieznooka | 2019-06-30

Corinne Michales jest kobietą, która potrafi malować słowa emocjami, wybiera je zamiast farb, tuszu, czy atramentu. Zdołałam się o tym przekonać przy czytaniu wcześniejszych dzieł autorki. Objęłam patronatem „Close to you”, którą napisała w duecie z Marlene Harlow. Kocham takie ciepłe historie, które pokazują, jak wiele jest w stanie człowiek znieść, jak wiele popełnia błędów, jak bardzo potrafi walczyć o to, co kocha i w co wierzy. O czym jest „Powiedz, że mnie chcesz” ?
Główną bohaterką książki, jest niebieskooka Angie Benson jest z niezależną kobietą, która prowadzi własny biznes, żyje swoim własnego uznania i nie boi się mówić tego, co chce. Jest kobietą o pociągającej osobowości, która zaburzyła poukładane życie pewnego cowboy’a, a może on jej? Po namyślę twierdzę, że wina bezsprzecznie leży po obu stronach, byli dla siebie idealni. Równie intensywnie jak spalili się w szeleście pościeli utknęli w niedomówieniach i tajemnicach żyjąc w błędnym przeświadczeniu. Angel poznajemy...