Cisza między dźwiękami

Okładka książki Cisza między dźwiękami Karolina Wilczyńska
Okładka książki Cisza między dźwiękami
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Stacja Jagodno (tom 9)
Czwarta Strona
2019-05-15
2019-05-15
literatura polska

Dziewiąte odwiedziny w Jagodnie za mną. I choć od poniedziałku nazwa ta z innym miejscem się kojarzy, to dla mnie oba one niosą podobne uczucia: przypływ otuchy, wzmacniające przekonanie, że wspólnie można wiele osiągnąć i wiele zmienić. Na lepsze :).
Mądre, jak zawsze, rady Zofii, dobroć hrabianek Julii i Zuzanny, Adama, rodziców Marzeny i innych bohaterów łączą mi się z obrazami termosów pełnych gorącej herbaty, z ciepłymi kocami i pewną wspaniałą pizzernią :).
Powiało nadzieją!

Kolejne Jagodno to kolejna radość z bycia między bohaterami, których już dobrze znam i uwielbiam.

„Agata była kiedyś znakomitą wiolonczelistką, koncertowała na całym świecie, robiła karierę… Co takiego stało się, że piękne dźwięki są już tylko wspomnieniem, a kobieta znalazła się na życiowym zakręcie? Gdy Agata spotka się w Jagodnie z ludzką życzliwością, to nie wystarczy, by uporać się z problemami. Będzie musiała podjąć walkę o siebie i o swoje małżeństwo z Hubertem. Czy jej się to uda i czy znajdzie w sobie dość sił, by przezwyciężyć nie tylko zazdrość?

Stacja Jagodno zaprasza w gościnne progi. Odwiedźcie swoich ulubionych bohaterów: Marzenę, Tamarę i Łukasza; zobaczcie, jak układa się Grzegorzowi i Lei. Czy te dwie silne osobowości wyjaśnią sobie wreszcie wszystkie sekrety?

Czasem najważniejsze słowa pozostają niewypowiedziane… „

Te oto słowa przeczytacie z tyłu okładki. A co znajduje się w środku? Między słowami? Moc emocji i uczuć tak znanych każdemu człowiekowi. Jest tutaj ich cała gama. Autorka miała genialny pomysł na tę sagę i chwała jej za to, że nie poprzestała na kilku tomach tylko wydała już jedenaście. Ten jest dziewiąty. Tak samo uroczy i mądry jak pozostałe. Uwielbiam klimat, uwielbiam ludzi zamieszkujących Jagodno. Jedna z moich faworytek wśród obyczajowych cykli powieściowych. Wasza też?

Początek trochę się ciągnął, końcówka fajna. Nie będzie to jeden z moich ulubionych tomów Stacji Jagodno, ale na pewno miło było przekonać się co nowego u bohaterów 🙂

Książka, którą czyta się z przyjemnością. Dalsze losy bohaterów, którzy są już jak rodzina, przyjaciele sprawiają, że zatapiamy się w znanym i lubianym świecie. Momentami zabawna. Nie polubiłam jednak Agaty i dlatego mały minusik :)

Wyjątkowa seria, każdy tom tak pełny emocji, że nie mogę się oderwać.
Piękne okładki.
PS : Co się stało z Karolkiem synem Jadwigi ?

Wyjątkowa seria, każdy tom tak pełny emocji, że nie mogę się oderwać.
Piękne okładki.
PS : Co się stało z Karolkiem synem Jadwigi ?

Powoli zbliżam się do końca serii "Stacja Jagodno". Będzie ciężko rozstać się z bohaterami książki., zżyłam się z nimi.
W poprzednim tomie Hubert robił sesję portretową mieszkankom dworku zaś w tym tomie poznajemy losy jego żony Agaty.
Innym tez się wiele plecie w życiu i to całkiem ciekawie plecie.
Polecam.

Innym tez się wiele plecie w życiu i to całkiem ciekawie plecie.
Polecam.

Ebook :) Dobrze spędzony czas Polecam :)

Ebook :) Dobrze spędzony czas Polecam :)

Kolejna część o Stacji Jagodno i kolejne miłe godziny spędzone na lekturze.

Kolejna część o Stacji Jagodno i kolejne miłe godziny spędzone na lekturze.

Ksiązka fajna, szkoda tylko, że autorka nie jest konsekwentna. W 4 tomie poznajemy losy Jadwigi i jej dzieci Amelki, Karolka, Zbyszka, Tereski i Igora.
I wszystko byłoby dobrze gdyby po drodze nie zgubiła gdzieś tego Karolka. Ciekawi mnie też ile razy Jadwiga ma przyjąć oświadczyny od Romana bo co książkę się zgadza a w kolejnym tomie autorka pisze co innego :(

• Przeczytane 2019