Sztuka walki i samoobrony : w aspekcie historycznym, prawnym, psychologicznym

Wydawnictwo: Difin
978-83-7251-888-0
sztuki walki, samoobrona
sport
Marcin

Książka łączy w sposób syntetyczny obszerną wiedzę z zakresu walki, wyodrębniając jej najtrudniejszy element, czyli samoobronę. Analizę całości materiału oparto o przekaz historyczny dotyczący rozwoju i kształtowania poszczególnych sposobów walki w Polsce i na świecie, aspekty prawne oraz psychologiczne. Niewątpliwym atutem publikacji jest zamieszczenie opinii na temat samoobrony wybitnych...

Niewątpliwym atutem publikacji jest zamieszczenie opinii na temat samoobrony wybitnych zawodników sztuk i systemów walki, takich jak: Tomasz Adamczyk, Dariusz Idzikowski, Łukasz Jurkowski, Dariusz Michalczewski, Paweł Nastula, Jerzy Pomianowski, Tomasz Rybotycki, Piotr Sawicki, Marek Piotrowski, Dariusz Zimoląg oraz Andrzej Wroński.

książek: 2045
Marcin | 2010-02-09