Ring Girl

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Ring Girl
ew_cia

Pełna żaru, energetyczna opowieść o miłości w brutalnym świecie boksu. ONA - córka boksera o międzynarodowej sławie. ON – pretendent do tytułu Mistrza Świata. ONA trzyma się jak najdalej od ringu i bokserskiego świata. ON żyje tylko po to, by walczyć i zwyciężać. Przypadek sprawia, że dwójka dawnych znajomych spotyka się ponownie. Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno...

Pełna żaru, energetyczna opowieść o miłości w brutalnym świecie boksu.

ONA - córka boksera o międzynarodowej sławie.

ON – pretendent do tytułu Mistrza Świata.

Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą?

Czy tajemnice, które mają przed sobą, nie przeszkodzą im w drodze do szczęścia?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

ppaula195 | 2019-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2019

Eden jest córką światowej sławy byłego boksera. Po burzliwiej przeszłości ojca chce trzymać się od ringu jak i od bokserów z daleka. Jednak gdy jej przyjaciel wygrywa losy na gale boksu, postanawia mu towarzyszyć. Sprawy wymykają się spod kontroli gdy poznaje tam byłego ucznia jej ojca jak i zdobywającego sławę boksera- Logana. Dziewczyna wpada w wir zdarzeń gdzie ciągle napotyka mężczyznę i nawiązuje się miedzy nimi nie tylko przyjaźń. Niestety Logana życie jest już zaplanowane i pewne osoby nie mogą pozwolić na problem którym jest Eden. Przyznam że książka bardzo wciąga i zachwyca. Ma w sobie pewną tajemniczość. Polecam

GirlsBooksLovers | 2019-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2019

Jakiś czas temu na swojej grupie czytelniczej autorka udostępniła kilka rozdziałów (bodajże 4) “Ring girl”, po przeczytaniu, których chciałam więcej i więcej, najlepiej od razu mieć całą książkę i ją przeczytać. W końcu się jej doczekałam w wersji papierowej, co mnie niezmiernie ucieszyło. Tym razem Kasia stawia na sportowca, a mianowicie na boksera. Szczerze mówiąc, uwielbiam takie historie i klimaty, o których mogę czytać godzinami :D
Przybliżę Wam teraz pokrótce fabułę oraz zapoznam Was z moją opinią.

“Bo bez miłości jesteśmy nikim. Stajemy się martwi za życia”.

Eden Turner to młoda dziewczyna, która studiuje z dala od rodzinnego domu. Jest córką byłego Mistrza Świata w boksie oraz znanego trenera bokserskiego, który po pewnej sytuacji kończy karierę wielkim skandalem. Po części swoją porażkę wyładowywał na córce przez co, nie mają ze sobą najlepszego kontaktu. Nie chce się wiązać i nie szuka miłości, ale ta być może czeka na nią tuż za rogiem. Kiedy udaje się na Galę...

Przeczytana: 25 czerwca 2019

To mój plan na najbliższe sto lat. Nie zakochać się. Nie angażować. Korzystać z życia i niczego nie żałować.
Eden Turner to piękna dziewczyna, która żyje z dnia na dzień, nie ma ambitnych planów na przyszłość. Dni spędza na uczelni a wieczorami imprezuje, utrzymuje się z pieniędzy od ojca – byłego mistrza boksu i trenera. Ten stan przerywa nieoczekiwane spotkanie. Na gali boksu natyka się na gwiazdę tego sportu, pretendenta do tytułu – Logana „Dante” Johnsona. W wyniku nieporozumienia zostaje uznana za jego nową zdobycz, a to nie podoba się zarówno jej ojcu, jak i ojcu Dantego. Łączy ich bowiem dramatyczna przeszłość, która skaziła dzieciństwo i młodość Eden. Czy upiory przeszłości staną na drodze do szczęścia? Czy można zbudować związek na kłamstwach?

Tego bałam się najbardziej. Od zawsze. Jego gniewu. Odtrącenia. Samotności, która i tak towarzyszyła mi od dawna.
Tym razem K. N. Haner nie sięga po mafijne klimaty, tylko wrzuca swoich bohaterów do pełnego wyrzeczeń i wymagań...

StrażniczkaFoxTribus | 2019-07-12
Przeczytana: czerwiec 2019

Książka pozostawiła po sobie w mojej głowie pozytywne wspomnienia i sama wywołała wiele emocji. Jest naprawdę fajnym oderwaniem od rzeczywistości i w bardzo przyjemny sposób umili nie jeden wakacyjny wieczór. Kreacja bohaterów jest na jak najwyższym poziomie, co sprawia, że można zżyć się z nimi i po prostu się w nich zakochać.

Turkusowa | 2019-07-12

bazyliszek23 | 2019-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2019

Ta książka była bardzo promowana, dlatego gdy pojawiła się możliwość jej przeczytania, od razu po nią sięgnełam. Recenzja w jednym zdaniu: nie podobała mi się. Promocja nad wyrost, nie pasująca do jakości książki.

Bardzo ciężko polubić główną bohaterkę (jest egoistyczna ora krótkowzroczna, czytelnik ma ochotę nią potrząsnąć), plot twisty wyjęte prosto z oper mydlanych, płaska fabuła oraz bardzo słabe dialogi.

Na plus mogę dodać że wątek związany z boksem jest ciekawym posunięciem.

Gdyby nie dobre recenzję oraz entuzjastyczna promocja nie byłabym aż tak rozczarowaną tą książką.

Magdalena | 2019-07-11

Eden Turner to córka znanego trenera bokserskiego, mężczyzny, którego kariera trenerska została zakończona w atmosferze skandalu. Podejrzenie o stosowanie dopingu u jego zawodników spowodowało liczne frustracje u mężczyzny. Frustracje, które wyładowywał na swoich najbliższych, w tym na swojej córce.

Logan "Dante" Johnson to z kolei utalentowany bokser, który walczy o tytuł Mistrza.

Niby obcy sobie ludzie, jednak ich przypadkowe spotkanie na Gali Bokserskiej okazuje się początkiem dłuższej znajomości. Łączy ich tak naprawdę wiele, choć sami nie do końca zdają sobie z tego sprawę. W raz z upływem czasu przyjdzie im odkrywać coraz to nowe tajemnice, które pozwolą spojrzeć im na wszystko z zupełnie innej perspektywy. Czy jednak sekrety i tajemnice, które towarzysza im od poczatku znajomości nie okażą się zgubne w skutkach? Czy można budować przyszłość na kłamstwie?

K. N. Haner stworzyła pełną pasji i emocji historię, która wciąga czytelnika już od pierwszej rundy. Opowieść Eden i...

wjustys | 2019-07-11
Przeczytana: 09 lipca 2019

To nie moja pierwsza przygoda z autorkę i tak naprawdę biorę w ciemno wszystkie książki, niektóre są bardzo dobre wręcz świetne, lecz ta jest poprostu dobra.

Czyta się bardzo szybko, wciąga czytelnika w świat Eden, ale nie pozostawia po przeczytaniu tego "czegoś" co można analizować i wracać myślami do bohaterów.

Jak dla mnie jest dobrą i przyjemną wakacyjną książką.
Szybko przeczytałam i można powiedzieć, że szybko zapomniałam o niej, co nie zmienia faktu, że ubóstwiam pióro p. Katarzyny :-)

Czytajka | 2019-07-10
Na półkach: Przeczytane, 3/10, 2019 rok
Przeczytana: 10 lipca 2019

Chciałam lekkiej lektury na oderwanie myśli od dosłownie wszystkiego. Szukałam jakiegoś przyjemnego, jednoczęściowego romansu, nawet z delikatnie schematyczną fabułą.
Cóż, ta z pewnością nie jest "delikatna". Od trzeciego rozdziału można przewidzieć dosłownie wszystko, każdy pseudo zaskakujący wątek albo zawiłości między bohaterami. To jest po prostu słabe, bo po jakiejkolwiek wydanej książce oczekuję poziomu wyższego niż pisane w internecie opowiadania. A tu zetknęłam się z dokładnie takim zjawiskiem, z tym, że ta historia była mocno średnia.
Nie rozumiem wysokiej oceny na tym portalu ani szumu wokół książki, bo kompletnie jej się on nie należy. Jak ktoś chce zmarnować kilka godzin na historyjkę niższego sortu, którą sam mógłby napisać, "Ring girl" nada się idealnie.

Justyna107 | 2019-07-10

Eden, młoda studenta zarządzania, której życie toczy się głównie wokół studiów. Jest córką byłego Mistrza Świata w boksie. W życiu niczego jej nie brakowało, ojciec zapewniał dach nad głową, opłacał studia, jedzenie czy ciuchy. Jednak jej relacje z nim były trudne, jako mała dziewczynka przyglądała się jak ojciec trenuje młodych chłopców, świat boksu znała „od podszeki”. Jednak jej ojciec pragnął dla niej innego życia, to dla niego wybrała taki kierunek studiów. Tam też poznała swojego przyjaciela Cartera. Traktowała go jedynie jako dobrego kumpla, któremu mogła się zwierzyć. Wiodła spokojne życie, nie przejmując się niczym. To z nim wybrała się na walkę bokserską, na którą dostała zaproszenia od ojca. Przyjaciel był fanem boksu, dlatego zgodził się z nim pójść. Przypadkowo podczas wieczoru wpada na kolana znanego boksera, Logana „Dante”. Postanawia z nim opuścić widowisko. To miał być szybki seks bez zobowiązań. Jednak sprawy przybierają inny obrót. Do niczego nie dochodzi i...