Dzikie Dziecko Miłości

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Caone

Spokój? W słowniku Namiestniczki Thornu ten wyraz nie istnieje W mieście grasuje zabójca, a terytorium wilków skrywa masowe groby. Jedyny trop prowadzi do młodziutkiej wampirzycy. Kim właściwie jest Daria? I jaką rolę odegrała w tej zbrodni? Namiestniczka Dora Wilk i Roman, książę wampirów, jednoczą siły i gromadzą sojuszników, by rozwiązać tajemnicę przerażających morderstw i wymierzyć...

Spokój? W słowniku Namiestniczki Thornu ten wyraz nie istnieje

Kim właściwie jest Daria? I jaką rolę odegrała w tej zbrodni?

Namiestniczka Dora Wilk i Roman, książę wampirów, jednoczą siły i gromadzą sojuszników, by rozwiązać tajemnicę przerażających morderstw i wymierzyć sprawiedliwość.

Gęsta intryga, kryminalne śledztwo, skomplikowane relacje i niezmiennie spora dawka sarkazmu.

W świecie Thornu jeszcze nigdy nie czaiło się tak wielkie zło.

***

Robota Namiestniczki Thornu polega głównie na chodzeniu, gadaniu i zaglądaniu w miejsca, w które Dora Wilk wcale nie ma ochoty zaglądać. Na przykład do świeżego grobu na ziemi wilkołaków, z którego ktoś postanowił wydostać się o własnych siłach – i szukać zemsty. Szykujcie się na drżenie serca, zaparty dech i wielkie emocje. Koszmar, jakiego wolelibyście nawet nie śnić, właśnie zyskał oblicze i grasuje po obu stronach Bramy, zapełniając grób za grobem. Lecz bez obaw. Wiedźma, wampir i szaman już złapali trop. Pytanie tylko, czy odważycie się do nich dołączyć.
Czytajcie jak ja – aż do utraty tchu.
Marta Kisiel, autorka bestsellerowej serii Dożywocie

Ta powieść to coś znajomego, ale i świeżego. Widzę w niej to, co pokochałam w świecie Thornu, a także większą dojrzałość zarówno Dory, jak i autorki. Polecam!
Marta Korkus, OkiemMK.com

Ta książka jest jak przyjęcie-niespodzianka. Kto wyskoczy z urodzinowego tortu? Szykujcie się na wielki powrót Dory Wilk! Obiecuję – będziecie zachwyceni!
Izabela Stawicka, PannaPollyanna.com

źródło opisu: https://www.wsqn.pl

źródło okładki: https://www.wsqn.pl

owca626 | 2019-05-19
Przeczytana: 19 maja 2019

Powrót do świata Thornu. Kolejne opowiadania Anety Jadowskiej tym razem w większości wróciliśmy do historii Dory Wilk tak jak to było w przypadku pierwszych książek autorki. Brakowało mi tego

Dużo humoru, dobrze opisania historia i do tego bardzo wciągająca, ale jednak czegoś brakowało. Zbyt dużo rozdziałów pisanych z punktu widzenia różnych osób. Dory, Darii, Miodożercy, Króla wampirów, Kurczaczka, Bogny i pewnie jeszcze kogoś o kim zapomniałem. Do tego wszystkiego główna bohaterka straciła "pazur" przez całą książkę tylko raz kogoś uderzyła i jedną osobę postrzeliła...czuje zdecydowanie niedosyt pod tym względem.

czyta_bo_lubi | 2019-05-19

Moje pierwsze spotkanie z Dorą Wilk a drugie z twórczością autorki. Jestem przykładem na to, że antologia opowiadań może stanowić dobrą reklamę i zachętę do sięgnięcia po twórczość pisarza. Mam tu na myśli Hardą Hordę, w której skład wchodziło między innymi opowiadanie napisane przez Anetę Jadowską.

Po zapoznaniu się z fragmentem powieści zamieszczonym na stronie wydawnictwa SQN uznałem, że chcę wiedzieć jak dalej potoczy się opisana sprawa. I tak zostałem wciągnięty przez magiczny świat Thornu. Zdawałem sobie sprawę z istnienia serii o Dorze Wilk, wydawanej wcześniej przez Fabrykę Słów, ale jakoś nigdy nie miałem okazji przeczytać. Teraz wiem, że Aneta Jadowska zyskała nowego czytelnika i jeśli czas pozwoli to wrócę do wcześniejszych przygód Dory Wilk a także Witkaca.

Spodobał mi się przede wszystkim cięty humor autorki i prześwietne teksty, jakimi obdarzyła poszczególne bohaterki. Jestem zdania, że DDM to głównie powieść dla kobiet, ale ja bawiłem się podczas lektury...

azi1986 | 2019-05-05
Na półkach: Mam, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 05 maja 2019

Jak zwykle - z humorem, akcja wciąga od pierwsze strony. Ciekawe postacie, bardzo wyczekiwany powrót Dory Wilk i naszym ulubionych bohaterów. Do tego świetne zakończenie. Aż prosi się o więcej. :)

Izabella Jaworska | 2019-05-06
Przeczytana: 06 maja 2019

Zbrodnia popełniona w Thornie (magicznym odpowiedniku Torunia) jest wyjątkowo okrutna i nadzwyczaj przerażająca. Rozwikłanie zagadki nie będzie proste i będzie wymagało zarówno szczęścia jak i pomocy magii. Jednak nie tylko znalezienie i ukarania sprawcy jest ważne.
Jak zwykle spotkamy znanych już nam bohaterów: Dorę, Romana, Witkacego czy Kurczaczka. Wszyscy w dobrej formie i mimo trudnych wydarzeń nie tracą swojego wrodzonego sarkazmu. A może właśnie przez nie? Czasem to tylko śmiech czy czarny humor pozwalają zachować zdrowie psychiczne.
Poznamy również nowych, m.in. Darię. Kim ona jest i jaki jest jej udział w tej zbrodni dowiecie się po przeczytaniu.

Jedna uwaga, zdecydowanie polecam przeczytać wszystkie poprzednie części o Dorze oraz części o Witkacym przed sięgnięciem po Dzikie Dziecko Miłości.

maciasmd | 2019-05-16
Przeczytana: 16 maja 2019

Aneta Jadowska w swojej najlepszej formie! Szczególne podziękowania za Bognę. I absolutnie nie mam żalu za nieprzespaną noc :)

zaczytana | 2019-05-19
Przeczytana: 19 maja 2019

Wielki powrót Dory Wilk. Szczerze mówią spodziewałam się trochę więcej Dory,niemniej wprowadzenie perspektywy innych bohaterów to ciekawy zabieg.

Magda | 2019-05-20
Agnieszka | 2019-05-19