Pogoda dla puchaczy. Lato

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Ag2S

Dziób dobry, Czytelniku! Przygotuj się na gorące powitanie lata! W lesie upały i susza. Zwierzęta marzą o orzeźwiającym deszczu. I truchleją na myśl o pożarze. Ale na szczęście puchacz Bubuś ma oczy szeroko otwarte! Czy w porę uchroni mieszkańców przed nieszczęściem? To wcale nie koniec. To dopiero początek tej historii, która przyniesie mnóstwo zaskoczeń. Zupełnie nowi bohaterowie: wataha...

Dziób dobry, Czytelniku! Przygotuj się na gorące powitanie lata!

To wcale nie koniec. To dopiero początek tej historii, która przyniesie mnóstwo zaskoczeń. Zupełnie nowi bohaterowie: wataha młodych dzików pod dowództwem "meteotaty", ryś radiowiec i… W tym miejscu warto zamknąć dziób, bo to będzie naprawdę gorący finał niezwykłej opowieści o puchaczach!
Jeśli czekacie na powrót Bubisi, Bubba i Bubla - możecie na nich liczyć. W tej części raz jeszcze wystąpią wszyscy członkowie rodziny Bubo-Bubo. A czy Bubuś w końcu usłyszy głos natury i postanowi osiąść gdzieś na stałe? O tym przekonacie się sami, poznając przy okazji niezwykłe zjawiska przyrodnicze, o których opowie popularny prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Szukajcie w książce kodów do odblokowania filmowych dodatków z jego udziałem.

Ilustracje: Małgorzata Osieleniec

źródło opisu: https://www.proszynski.pl/

źródło okładki: https://www.proszynski.pl/Pogoda_dla_puchaczy__Lato-p-35784-1-30-.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!