Wuj Krasnolud i Brama Opowieści

Wydawnictwo: Solis
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki

Dziesięcioletnia dziewczynka Emka poznaje swojego wujka, który okazuje się być krasnoludem. To początek wielu niespodziewanych zdarzeń, które sprawiają, że przeżywają niesamowite przygody. Fantastyczna książka, która uczy podstawowych wartości, takich jak: przyjaźń, uczynność, dobroć. Rozwija wyobraźnię, dając dziecku poczucie, że jego dziecinne podejście do życia jest równie ważne jak dorosłych.

źródło opisu: https://www.facebook.com/solisandrzejkoper/

źródło okładki: https://www.facebook.com/solisandrzejkoper/

Wioleta Sadowska | 2019-03-23
Przeczytana: 23 marca 2019

"Musimy być dobrzy dla innych, kierować się sercem, a tym samym nie dopuścimy do wzmocnienia się zła. To dotyczy wszelkich dziedzin naszego życia".

Posiadam wielu wujków, ale takiego jak Wuj Krasnolud, niestety nie. A szkoda, bo z jego udziałem, mogłabym przeżyć wiele niezapomnianych przygód, które zapewniłyby mi nietuzinkowe przeżycia.

Kuba Sosnowski to trener biznesu, wykładowca na wyższych uczelniach oraz prowadzący zajęcia "Projektowanie gier planszowych i karcianych". Zajmuje się słowem pisanym, komunikacją interpersonalną i działaniami z zakresu PR. Jest także autorem trzech książek z zakresu komunikacji. Tworzy scenariusze komiksów i gry dla dzieci.

Pewnego dnia, w domu dziesięcioletniej Emki, pojawia się wujek Karol, który jak się okazuje, jest krasnoludem. Wuj posiada specyficzne poczucie humoru, spory apetyt oraz nosi ze sobą duży topór. Jego pojawienie się wywołuje niespodziewane wydarzenia, które pozwalają poznać Emce tajemniczy, podziemny świat.

Wujek Karol to...

Leania112 | 2019-04-15