Kryptonim "Kowadło"

The Anvil
83-7245-306-3
McClure
Marcin

Sean McLeon, zdolny chirurg plastyczny, pracuje w klinice szwajcarskiej firmy farmaceutycznej, która prowadzi eksperymenty z rewelacyjnym środkiem. Preparat rekonstruuje tkanki; umożliwia nie tylko leczenie uszkodzeń skóry, ale także cudowne odmładzanie. Nagle jedna z pacjentek umiera. Prace nad preparatem zostają przerwane. Wkrótce w tajemniczych wypadkach giną po kolei lekarze zespołu. Zostaje tylko Sean. I jego prześladowcy...

Chcesz się pozbyć zmarszczek? Zlikwidujemy je wraz z tobą.

Rademenez87 | 2015-03-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Powieść godna polecenia . Bohater wyrazisty , nie mdły jak to często się zdarza , nawet w przypadku bestsellerów . Cała reszta postaci tu występujących także doskonale skonstruowana . Nieoczekiwane zwroty akcji , odpowiednie napięcie , często nam towarzyszące . Wisienką na tym okazałym i całkiem smacznym torcie jest zakończenie książki , którego nikt nie jest w stanie przewidzieć . Polecam .

Niewtajemniczona | 2011-02-08
Na półkach: Przeczytane, Thrillery
Przeczytana: 06 lutego 2011

Bardzo dobrze napisana książka, dla fanów thrillerów, trzyma w napięciu,co więcej... Niezbyt obszerna i prosta w przekazie, mimo medycznego klimatu. Polecam!

Janek | 2011-12-19
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 19 grudnia 2011

Taka sobie. Są momenty, w których ciężko się oderwać od książki. Mogła by być zdecydowanie dłuższa a niektóre momenty bardziej rozwinięte.

Damgorn | 2016-09-20
alexbal | 2016-04-13