Trauma

Trauma
83-7169-387-7
McClure
Marcin

Z cmentarza komunalnego w Edynburgu znikają zwłoki kilkuletniego chłopca. Zrozpaczony biernością policji ojciec dziecka, zwraca się o pomoc do proboszcza parafii katolickiej. Tymczasem jedyny świadek zdarzenia - włóczęga, przebywający na oddziale urazów głowy - umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Zaintrygowana niecodziennym przypadkiem młoda lekarka i ksiądz, wspólnie próbują znaleźć klucz do zagadki. Nie przypuszczają nawet, jakich przerażających tajemnic strzegą białe ściany szpitala.

MOTYLEK | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017