Spisek

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Steven Dunbar". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Deception
83-7245-801-4
2001
powieść angielska, spisek, szkocja,
Marcin

Mała szkocka miejscowość jest podzielona na zwolenników i przeciwników prowadzonych tu eksperymentalnych, genetycznie zmodyfikowanych upraw. Na zlecenie władz sanitarnych sprawę bada doktor Steven Dunbar. Ale w Blackbridge dzieje się coś przerażającego. Są ofiary śmiertelne. A Dunbar przekonuje się, że jeśli nie zrezygnuje ze śledztwa, może stać się jedną z nich...

betina360 | 2015-10-26
Na półkach: Mclure, 2015, Przeczytane
Przeczytana: 26 października 2015

W malej szkockiej miejscowosci panuje podzial na zwolennikow i przeciwnikow genetycznych upraw. Na zlecenie wladz sanitarnych doktor Dunbar bada sprawe. Wyglada na to ze dzieje sie cos przerazajacego i sa ofiary smiertelne. Doktor dostaje kilka ostrzezen ze jak nie zaprzestanie sledztwa to i jemu moze sie cos stac.

Goszarda | 2015-06-13
Przeczytana: 23 lipca 2015

Zdania nie zmieniam, niestety...

Patrz: Dawca

Paweł | 2012-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2012

Zaczęło się ciekawie (zarówno za sprawą tematu, jak i scenerii). Z czasem jednak wszystko wyglądało jakby znajomo... i niewiele było w stanie zaskoczyć. Plusem jest brak ewidentnie słabych fragmentów. Ogólnie przyjemnie się czytało w pociągu.

Mi się podobała.Ciekawa ,wciągająca,mało obszerna,napisana przystępnym językiem.Co do treści to też nie mam żadnych zastrzeżeń.Można przeczytać jako ciekawostkę.

nietoperzyca | 2016-09-15
Przeczytana: 11 lipca 2011