Ella i jej sekret

Tłumaczenie: Jarosław Westermark
Wydawnictwo: Wilga
Ella on the Outside
tajemnica, odwaga, przyjaźń

Ella MacKay jest nowa. Nowa w mieście, szkole, klasie. Z mamą i bratem przeprowadziła się do nowego miasta z powodu rodzinnych problemów, o których nie chce nikomu mówić. Czy w nowym miejscu uda jej się odnaleźć bratnią duszę? Czy Ella podzieli się z kimś swoją tajemnicą? Jedno jest pewne – od Elli odwagi mógłby się uczyć niejeden dorosły. Wzruszająca i ciepła opowieść o przyjaźni, miłości, rodzinie i o tym co w życiu ważne.

źródło opisu: strona internetowa wydawcy (www.gwfoksal.pl)

źródło okładki: strona internetowa wydawcy (www.gwfoksal.pl)

janeczek | 2019-05-06
Na półkach: Marysia, Chcę przeczytać
książek: 2026
MaratikS | 2019-04-28

Patronaty tygodnia

Święta, święta i po świętach. Rolę poniedziałku przejmuje wtorek, dlatego to dziś publikujemy informacje o nowościach, nad którymi objęliśmy patronat. Swoją premierę w tym tygodniu ma tak wiele świetnych książek, że to dopiero pierwsza część dłuższej listy!