W grobie ci do twarzy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
satyra

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie, wodzisławska mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego! W szpitalu, do którego trafia Marlena, dosyć często umierają ludzie, a ona sama niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny?...

W szpitalu, do którego trafia Marlena, dosyć często umierają ludzie, a ona sama niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny? Kim jest jej mąż, którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz, zanim straciła pamięć, widziano ją na cmentarzu?

Aby rozwiązać zagadkę, bohaterka musi przypomnieć sobie, kim jest. Niestety nie będzie to łatwe, a czas szybko ucieka… Równie szybko, jak lektura tej niesamowitej czarnej komedii!

źródło opisu: materiały wydawnictwa Lira

źródło okładki: materiały wydawnictwa Lira

Ola | 2017-01-01
Przeczytana: 30 grudnia 2016

Dawno nie czytałam tak zabawnej książki. W kilku momentach wybuchłam śmiechem, jadąc tramwajem - mina współpasażerów bezcenna :)
Książka napisana lekko i przyjemnie, śmieszne zwroty akcji, zaskakujące zakończenie.

bees25 | 2019-03-18
DUSIA | 2019-03-19
Janusz Halisz | 2019-03-19
Manajka | 2019-03-19

Patronaty tygodnia

Jest taki dzień w miesiącu, gdy wszystkie wydawnictwa zawiązują spisek przeciwko naszym portfelom. Torpedują nas taką liczbą nowości, że chcąc nie chcąc, musimy kupić choć jeden tytuł. W marcu zdecydowanie takim dniem była zeszła środa. Dziś prezentujemy wszystkie nowości z zeszłego tygodnia i tego, który właśnie się rozpoczyna. Szukajcie naszego pomarańczowego logo!