Czerwona zima

Wydawnictwo: Amber
Fenton's Winter
83-7169-876-3
Marcin

W edynburskim szpitalu dziecięcym dochodzi do nieszczęśliwego wypadku; ginie młody naukowiec, który prowadził badania nad nową metodą analizy krwi. Wkrótce umierają kolejne osoby: pracownica laboratorium, salowa i jeden z małych pacjentów. Przyczyną śmierci jest za każdym razem silny krwotok. Biochemik Tom Fenton podejrzewa, że coś łączy te wszystkie zgony. Rozwiązanie tej strasznej zagadki może go kosztować życie.

myrtij | 2012-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2012

Thriller medyczny, mocno trzymający w napięciu. Szkoda, że taki krótki. Kolejny autor, po którego sięgnę ponownie.

Niewtajemniczona | 2011-02-08
Na półkach: Przeczytane, Thrillery
Przeczytana: 31 stycznia 2011

Wciągająca i trzymająca w napięciu książka. Uwielbiam thrillery McClurego! ;)

Puchatka | 2015-08-26
Na półkach: 2015, Przeczytane