Tylko twoja

Seria: Trylogia uczuć
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Im bardziej próbowałam zapomnieć,tym gorzej mi to wychodziło.Czy ramiona innego były dobrym pomysłem na złamane serce?Tylko czyje tak naprawdę miałam wybrać?Czyja miłość da mi zapomnienie i pozwoli być szczęśliwą?Któremu miałam wreszcie powiedzieć: jestem TYLKO TWOJA?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Czytaanna | 2019-05-11
Przeczytana: 11 maja 2019

"Tylko Twoja" - bardzo fajny romans, pelen namiętności i miłości.
Główna bohaterka staje przed wyborem, którego z kochanych przez nią mężczyzn ma wybrać na towarzysza zycia. Jest ich dwóch i dziewczyna nie może się zdecydować.
Jednak będzie musiała to zrobić wybierakąc jednego raniąc drugiego.

Bardzo fakna książka, ciekawa i wciągająca.
Bardzo polecam.

"Tylko Twoja" jest drugą częścią Trylogii Uczuć.

Ann po rozstaniu z Kenjim wyjeżdża do Polski, będąc pewną iż jest w ciąży. Nie wie też który z jej partnerów seksualnych jest ojcem dziecka. Wciąż jednak, pomimo ucieczki, w jej sercu toczy się walka. Miłość, odmienna, a jednak równie silna, do Ryu i Taro, nie pozwala jej odnaleźć spokoju. Czy mężczyźni zawalczą o jej uczucia? Którego z nich wybierze bohaterka? Zapraszam do czytania!

Byłam bardzo ciekawa dalszych losów Ann, rozwiązania dylematu, który wewnętrznie rozrywał ją na kawałki. Miłość do więcej niż jednej osoby w tym samym czasie, chęć bycia w związku z więcej niż jedną osobą to orientacja relacyjna zwana poliamorią. To główny powód, dla którego chciałam wrócić do tej zagmatwanej powieści. Druga część z jednej strony pozbawiona jest minusów, które pojawiły się w pierwszej, z drugiej, zawiodła mnie trochę. Nie mamy już ukrytej homofobii, nierealnych opisów zbliżeń, za to o wiele więcej miejsca poświęcone zostało dylematom...

Jaka to była przyjemność móc kontynuować tę przygodę !!!!

Dalsza część losów Ann, Ryu i Taro. Po zszarganych nerwach i rozstroju emocjonalnym w jakim zostawiła nas autorka, w drugiej części nie było lepiej 🙂
Główna bohaterka jak zwykle niczego się nie nauczyła i nie wyciągnęła wniosków z wydarzeń, które miały miejsce w pierwszej części. Dalej wydaje jej się, że może mieć ich obu. Wcale się nie dziwimy, że Taro miał już dość takiej huśtawki i chwilowego podejmowania decyzji przez Ann. W jednej chwili myślał, że wygrał, w drugiej znów zostawał sam. Postanowił przyjąć pracę policjanta i wyjechać z Japonii. Myślał, że gdzieś indziej, z dala do Ann będzie mu lepiej i będzie w stanie o niej zapomnieć. Spotyka nawet kogoś i z nieoczekiwanych przyczyn stwarza nawet coś na kształt poważnego związku. Musi jednak wrócić do Japonii i ponownie stanąć twarzą w twarz z miłością swojego życia, o której nie mógł przestać myśleć.
Ann też stara się odpędzać myśli, które zbierają się w okół...

KobieceRecenzje365 | 2019-05-05

Ponownie miałam okazję spotkać się z bohaterami książki Anny Crevan Sznajder Niczyja, w drugiej części tej powieści zatytułowanej Tylko twoja. Jak wypadło owo spotkanie i jak potoczyły się dalsze losy bohaterów, przekonajcie się sami.

"Im bardziej próbowałam zapomnieć, tym gorzej mi to wychodziło. Czy ramiona innego były dobrym pomysłem na złamane serce? Tylko czyje tak naprawdę miałam wybrać? Czyja miłość da mi zapomnienie i pozwoli być szczęśliwą? Któremu miałam wreszcie powiedzieć: jestem TYLKO TWOJA?"

Pierwsza część powieści Niczyja urzekła mnie oryginalną fabułą i miejscem akcji, którym jest Japonia i tą szczególną relacją, która wiąże autorkę z tym krajem. W drugiej części książki jest już tego trochę mniej, choć akcja nadal dzieje się w Japonii, ale dla całej fabuły nie jest to już tak istotne. Nie zmienił się mój stosunek do głównej bohaterki. Tak jak była irytująca w pierwszej części, tak pozostała i w drugiej, a konkretniej jej niezdecydowanie przyprawiało mnie o ból...

Gośka | 2019-05-07
Na półkach: Książki 2019, Przeczytane