rozwiń zwiń

Dyskusje o książce 25 gramów szczęścia. Historia kolczastego stworzenia, które skruszyło ludzkie serce

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2019)
Hej, mam pytanie ma ktoś do sprzedania książkę Husaria. Duma polskiego oręża ?
2 tyg. temu
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2023 roku
Te książki Chmielewskiej, które ostatnio czytałam są okropne. Przykro mi to pisać, bo w przeszłości przeczytałam wiele świetnych i zabawnych książek jej autorstwa. Coś się z czasem popsuło... Natomiast "Empuzjon" w klimatach sanatoryjno - uzdrowiskowych i pod wieloma względami doskonały.
15 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
Konkursy spoza LC.
PS4 na święta, możliwy do wygrania :) https://www.bananki.pl/event/
1989
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2020)
Pytania na priv. Większość książek po 10-15zł http://lubimyczytac.pl/dyskusja/18/7737/instrukcja-jak-pisac-do-innych-o-ch...  O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz  Szare śniegi Syberii  Króliki z Ravensbrück  Krawcowa z Dachau  Zatoka Latarni
3 lata temu
Pokazuje 6 z 18