Hate to Love You

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Hate to Love You
ew_cia

Był dokładnie takim chłopakiem, jakiego miała unikać Pierwsza zasada: Kennedy Clarke będzie unikała seksownych facetów, kiedy zacznie studia na wymarzonym uniwersytecie. Druga zasada: Kennedy będzie wystrzegać się wszelkich dramatów. Musi wtopić się w otoczenie i za wszelką cenę unikać bycia na świeczniku. Trzecia zasada: Kennedy skupi się na tym, by zacząć wszystko od nowa. Z dala od...

Był dokładnie takim chłopakiem, jakiego miała unikać

Trzecia zasada: Kennedy skupi się na tym, by zacząć wszystko od nowa. Z dala od rodziny, złośliwych koleżanek i wkurzających ją kolegów.

Jednak wystarczy jeden zadziorny i nielubiący sprzeciwu chłopak, by wszystkie zasady trafił szlag.

Kolejna książka Tijan – jednej z najpopularniejszych autorek new adult na świecie

źródło opisu: Wydawnictwo Kobiece

źródło okładki: Wydawnictwo Kobiece

Star | 2019-03-19
Przeczytana: 13 marca 2019

Często wracam pamięcią do czasów studiów, tej pierwszej wolności i zapachu dojrzałości. Ta ksìążka ma właśnie ten klimat. Pierwsze spojrzenie, pierwszy dotyk, podróż w nieznane. Każdy z nas zyskuje coś wspaniałego a mianowicie lepszą znajomość siebie. Dlaczego nie ma takich zajęć na studiach? Zapisałabym się bez wahania.
Nienawiść to bardzo mocne uczucie, często zaślepia, ale również motywuje. Nie wiem dlaczego ta ksiażka ma taki tytuł. Tu nie ma powodu do złośći, pozostaje jedynie niezrozumienie i zagubienie.

KatelynFall | 2019-04-24
Find_Your_Destiny | 2019-04-19