Siedmiu książąt i tysiącletni labirynt #3

Tłumaczenie: Anna Karpiuk
Cykl: Siedmiu książąt i tysiącletni labirynt (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Sennen Meikyuu no Nana Ouji #3
akcja, dramat, fantasy, josei
komiksy
Anezka

Pewnego dnia grupa wybitnych młodzieńców trafia do tysiącletniego labiryntu. Podejrzewają, że zebrano ich, by wybrali spośród swego grona następnego cesarza. Tymczasem natrafiają na zapisane krwią hasło: „To Amadeus jest godzien cesarskiego tronu”. Ale przecież Amadeus nie żyje…?! Oto trzeci tom gotyckiej opowieści grozy o wielkiej ucieczce!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=203&tom_id=3

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=203&tom_id=3

Anezka | 2019-04-08
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 08 kwietnia 2019

Kryminał/zagadka/tajemnica, to co się tutaj stało to mnie zszokowało. Może dlatego, że momentami już się gubiłam kto z kim trzyma. Z niecierpliwością oczekuję ostatniego tomu.

Wkp | 2019-04-26
Przeczytana: 07 czerwca 2019

SIEDMIU KSIĄŻĄT I SERYJNY MORDERCA

Już w poprzednim tomie akcja „Siedmiu książąt i tysiącletniego labiryntu” weszła w iście kluczową fazę, gdzie pewien ważny – choć oczywisty od samego początku – wątek został w końcu wyjaśniony. Teraz owa kluczowa faza jeszcze bardziej nabiera tempa i wyraźnie przybliża nas do końca. Ale nie ma znaczenia, że wiemy już tak wiele rzeczy i mało zostało do dopowiedzenia, bo zabawa nadal jest udana i całość czyta się naprawdę przyjemnie – i szybko.

Tysiącletni labirynt stał się areną nieoczekiwanych zdarzeń, kiedy prawda o pochodzeniu Yuana wyszła na jaw, a Gideon postanowił go zabić. Ich walkę przerwał powrót Lawrance’a, który przesądził o wszystkim. To jednak najmniejsze z zaskoczeń, z jakimi muszą zmierzyć się kandydaci na przyszłego cesarza. Lawrance znalazł bowiem fragment listy zawierającej nazwiska wszystkich kandydatów i okazuje się, że jest na niej niejaki Othello Blackmore, o którym nic im nie wiadomo. Czyżby to on był mordercą, który...

Leania112 | 2019-05-28
Przeczytana: 28 maja 2019

Ten tom to była istna petarda emocji, nie mogłam się zatrzymać i tak oto po dwóch dniach już jest przeczytana! Zakończenie zostawia nam dużo pytań, czekam na ostatni tom <3

silwana | 2019-06-04
Przeczytana: 30 maja 2019

Według mnie ten jest jak na razie najlepszy. Nie wiadomo już, komu można zaufać, każdy okazuje się kimś innym. Już nie mogę doczekać się ostatniej części.

Vayar | 2019-05-03
Przeczytana: 05 czerwca 2019