Jak wygrać życie. Pozytywnie zakręcony poradnik, jak ogarnąć codzienność

Wydawnictwo: YA!
poradniki
Hetmanka

Jak wygrać życie pomoże Ci wyciągnąć wszystko, co najlepsze, z twoich nastoletnich lat. W poradniku znajdziesz: • mnóstwo praktycznych wskazówek, jak radzić sobie z wyzwaniami, cieszyć się życiem i osiągnąć pełnię swojego potencjału, • interesujące quizy, dzięki którym poznasz siebie lepiej, • pomysły na proste działania, które wprowadzą do Twojej codzienności pozytywną...

W poradniku znajdziesz:

• interesujące quizy, dzięki którym poznasz siebie lepiej,

• pomysły na proste działania, które wprowadzą do Twojej codzienności pozytywną energię.

Wspomaganie mózgu, by szybciej przyswajał wiedzę, wyznaczanie sobie celów i ich realizowanie, dbanie o dobre samopoczucie fizyczne, podejmowanie świetnych decyzji dotyczących stylu życia i zrozumienie, w jaki sposób pracuje twój umysł… Jak wygrać życie dostarczy Ci przydatnych porad, jak się rozwijać, odnosić sukcesy i cieszyć się coraz większą kontrolą nad życiowym chaosem.

źródło opisu: https://literia.pl/jak-wygrac-zycie-pozytywnie-zak...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/jak-wygrac-zycie-pozytywnie-zak...»

slammed | 2019-02-25
Przeczytana: 24 lutego 2019

Ja nigdy nie sięgam po poradniki. Nigdy żadnego nie przeczytałam. Kiedyś próbowałam, ale ja się jakoś nudzę przy nich wiecie? Wolę zwykłe książki. Jednak ten króciutki poradnik zaintrygował mnie od pierwszego wejrzenia i zobaczenia opisu. Ten opis jest taki pozytywny i stawia wszystko w pozytywnym świetle i wiedziałam, że muszę zobaczyć co w środku się znajduje.

Ten poradnik jest niby skierowany dla nastolatków, ale ja czytając go, w ogóle o tym nie myślałam, chyba że autorka to podkreślała. :D Ale powiem Wam, że tutaj znajdziemy ciekawe i łatwe wskazówki jak odnaleźć się w życiu.
Przyznam bez bicia - niektóre wskazówki są naprawdę banalne, takie, że wszyscy wiemy, że tak się powinno robić i postępować tylko... czy my tak robimy? Ja właśnie się na tym przyłapywałam, że mimo iż wiedziałam już, że robienie tego i tamtego mega pozytywnie wpływa na mój umysł i ciało, to jednak chaotyczny i szybki styl życia, gdzie nie ma na nic czasu sprawia, że zapominam o rzeczach oczywistych....

arcytwory | 2019-03-06
Przeczytana: marzec 2019

Pozytywnie zakręcony poradnik o tym, jak ogarnąć codzienność pomoże wyciągnąć wszystko, co najlepsze z Twoich nastoletnich lat!
Właśnie. Nastoletnich. I mimo, że moje ostatnie „naście” było już kilka lat temu (o jeny), to poradnik czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Okazało się, że większość, jak nie wszystko wiedziałam. Jak widzicie - dojrzewanie, gdy ma się to ponad 20 lat, nie ma przede mną żadnych tajemnic.
Poradnik podzielony jest na krótkie, przejrzyste rozdziały. W każdym znajdziemy sporo informacji na temat tego, co ma pozytywny wpływ na nasz umysł i ciało oraz to, co się z nimi dzieje, gdy dorastamy. Nasz szybki styl życia jednak sprawia, że bardzo często zapominamy o tych banalnych rzeczach, jak dobry sen czy prawidłowe odżywianie. W pośpiechu mniej dbamy o siebie i swoje zdrowie. Jednak ten króciutki poradnik przypomina nam, jak znaleźć czas na relaks i to, aby osiągnąć w życiu równowagę. I zrobić zastrzyk pozytywnej energii! Tak, jest to jeden z poradników w...

Magia_ksiazek | 2019-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2019

"Jak wygrać życie" to poradnik dla nastolatków o tym, jak dobrze zadbać o siebie. Raczej poleciłabym go osobom w wieku 10-14 lat, gdyż ja mam 17 i 80% zawartych w nim informacji było mi znanych. Jednak oczywiście trafiły się również takie rzeczy, o których nie miałam pojęcia i które bardzo mnie zainteresowały. Książka jest naprawdę króciutka, więc czytelnik na pewno nie będzie zmęczony lekturą.

Ksiazki_moim_swiatem | 2019-02-17

"Jak wygrać życie" to nie jest typowy poradnik z jakim można się spotkać. Miałam już do czynienia z kilkoma, ale takiego jak ten jeszcze nie czytałam.
Książka skupia się głównie na działaniu ludzkiego mózgu, na tym co powinniśmy robić, żeby poprawnie funkcjonował, od tego jak zachować poprawne nawyki żywieniowe, aż po ilość płynów, które powinniśmy pić czy fakt jak poprawiają nasze samopoczucie aktywność fizyczna i jak ważna ilość snu.
Można znaleźć tutaj wiele ciekawych informacji i wskazówek, dzięki którym niektóre czynności będą łatwiejsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Książka zawiera też mniejsze lub większe ilustracje, które sprawiają, że poradnik nie wygląda na nudny z ogromną ilością tekstu, tylko taki, który umili wolny czas.
"Jak wygrać życie" czyta się bardzo szybko, tekst jest rozmieszczony w taki sposób, żeby nie było to mnóstwo ukochanego na jednej stronie, gdzieniegdzie znajdziemy ilustracje, fajnym pomysłem było wprowadzenie "Zastrzyku pozytywności", czyli...

czytelnia | 2019-03-07
Przeczytana: 06 marca 2019

Nie często sięgam po poradniki. Przeczytałam w swoim życiu tylko jeden poradnik. Ale chce to bardzo zmienić, ponieważ warto od czasu do czasu oderwać się od powieści fabularnych i zagłębić się w jakiś ciekawy poradnik. I właśnie taki trafił w moje ręce.
,,Jak wygrać życie. Pozytywnie zakręcony poradnik, jak ogarnąć codzienność.'' Nicola Morgan.
Jest to świetnie napisany poradnik dla nastolatków, z którym powinni się zapoznać.
Już sama okładka, tytuł i opis mówią, że jest to coś na prawdę pozytywnego i wartego przeczytania.
,,Jak wygrać życie'' zawiera krótkie rozdziały, posiadające ciekawe informacje i porady na tematy, dobrze znane nastolatkom: co ma pozytywny wpływ na nasz umysł i ciało, co się dzieje z naszym ciałem i głową w czasie dojrzewania i jak zmieniać na lepsze nasze życie.
Nie wszystkie wskazówki jakie poznacie będą czymś nowym, na pewno o nich słyszeliście i może nawet uznacie je za banalne, jednak czy pamiętamy o nich i je przestrzegamy ?
Od jakiegoś czasu czuje jak...

Nathanowa | 2019-03-07
Przeczytana: 01 marca 2019

Książka idealna dla każdego! Książka serio sprawia ze można zmienić sobie życie, stać się szczęśliwym! Polecam każdemu!

JuliaWśródKsiążek | 2019-02-16
Przeczytana: 19 lutego 2019