Dyskusje o książce Dziewczyna z konbini

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czy przeczytałeś ?
Nie. Powieści nie czytałam, natomiast oglądałam serial, który powstał na jej podstawie. Uważam, że nawet niezły.  Czy przeczytałaś/eś   Głodna Puszcza Głodna Puszcza?
1995
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
6 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2019)
Hej, mam pytanie ma ktoś do sprzedania książkę Husaria. Duma polskiego oręża ?
12 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
12 tyg. temu
Nie masz czasu na czytanie? Książki perełki poniżej 200 stron
Ja polecam Błękitny zamek -Lucy Maud Montgomeryma 240 stron ale czyta się szybki . Jest naprawdę warta przeczytania. Zachęca do przemyśleń, zatrzymania się i zastanowienia nad życiem.
35 tyg. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Pokazuje 6 z 47