Suit

Okładka książki Suit B.B. Easton
Okładka książki Suit
B.B. Easton Wydawnictwo: Art By Easton Cykl: 44 Chapters (tom 5) literatura obyczajowa, romans
44 Chapters (tom 5)
Art By Easton
2018-09-18
2018-09-18

Po prawie półtora roku dokończyłam serię od BB Easton. I tak sobie myślę, że warto przeczytać jej książki po kolei choćby dla tego zakończenia. Ostatnia powieść jest po prostu rewelacyjna. Widać w niej, jak zakompleksiona, pokrzywdzona dziewczyna z zaburzeniami odżywiania, PTSD i uzależnieniami wyszła na prostą, założyła rodzinę, stała się matką i szkolną pedagog. Trzeba przyznać, że za nią dłuuuga droga, ale to właśnie dzięki temu jej ostatnia książka smakuje tak szczególnie. Co mnie zdziwiło? Spokój, mniej wątków erotycznych i więcej powagi. BB Easton, zaskoczyłaś mnie i czuję, że warto było sięgnąć po Twoje książki. Myślę, że niejedna kobieta odważyła się dzięki Tobie na więcej. Łamiesz tabu, a to jest bardzo ważne.

Ostatnia część tej serii jest zupełnie inna niż poprzednie.
Widać różnicę w zachowaniu głównej bohaterki, to w jaki sposób dojrzała. Może w tej części działo się mniej, nie było jakiegoś wow, ale myślę, że taka jest dla nas dobra i prawdziwa miłość.
Polecam!

Ostatnia część tej serii jest zupełnie inna niż poprzednie.
Polecam!

Jeśli nie znacie @author.bb.easton, to musicie KONIECZNIE nadrobić! Jej seria #44chaptersabout4men to zdecydowanie najzabawniejsze książki tego typu 😃 Co ciekawe, BB Easton opisuje w nich dużą cześć swojego życia, a nawet występuje pod swoim nazwiskiem.
W pierwszej części poznajemy kulisy całej historii, która zaczęła się od odkrycia, że mąż bohaterki czyta maile wymieniane z przyjaciółką. Zamiast zrobić z tego dziką awanturę, BB postanawia wykorzystać sytuację i nieco koloryzując, opisuje swoje poprzednie związki. Skutkuje to zmianą postawy męża, który z nieczułego niemowy, zmienia się w gorącego kochanka. Manipulacja się udaje, a my dzięki temu poznajemy po krótce bohaterów kolejnych części serii, czyli jej byłych chłopaków.
Różowowłosa Brook, przez całą swoją młodość przyciąga „nieciekawych” chłopaków, którzy prędzej czy później, okazują się nie być tymi odpowiednimi. W „Sex/skin”, „Sex/star” i „Sex/speed” poznajemy kolejno: tajemniczego i niebezpiecznego Knighta, romantycznego muzyka-Hansa oraz mającego na nią zły wpływ Harleya. 😉 Historie się przeplatają, w każdej z części pojawia się postać Knighta, który do końca swojego życia szuka kontaktu z BB. W najnowszej części serii, w końcu otrzymujemy opowieść o relacji autorki ze swoim obecnym mężem Kenem. Różni się on od jej poprzednich miłości, nie ma nałogów, nie zadziera z prawem, a co najgorsze, nie posiada żadnego tatuażu! 😁 Niedostępny i skryty Ken okazuje się jednak tym, czego BB szukała. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci, a różowowłosa autorka nadal stara się przebić przez skorupę tego wspaniałego sztywniaka 😄 Całość jest dla mnie 10/10, jak już wspomniałam, poczucie humoru BB Easton jest cudowne, książki pochłania się z prędkością światła. Wkrótce premiera serialu na @netflix pod tytułem Sex/Life, nie mogę się doczekać 🥰

O nie! Nie zgadzam się! Nie chce kończyć tej serii!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Sex/Man to piąte spotkanie z szaloną punk’ówą BB. Tym razem poznajemy szczegóły związku z Kenem- dość nietypowym mężczyzną. Bardzo poukładany, rzeczowy i skrupulatny, niestety każdy ideał ma swoje wady Ken ma problemy z okazywaniem uczuć. Dla osoby bardzo emocjonalnej i artystycznej duszy to duży problem.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Chyba nie ma książki o związkach, z którą utożsamiałbym się bardziej niż z Love/Man. Podejście BB do życia jest mi bardzo bliskie, znam dokładnie jej bolączki dnia codziennego i problemy w związku z Kenem. Dlatego tak dobrze czytało mi się tom piąty, tyle razy ile krzyczałam: No właśnie! Dokładnie tak! Ja cię kręcę mam tak samo! 😹😹😹
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jak zawsze BB dostarczyła mi mnóstwo dobrego, czytało się to świetnie. Oprócz tych dobrych rzeczy mamy tu znowu do czynienia z uczuciem rozstania, bólu, utraty bliskiej osoby i więzi przyjaźni która trwa latami.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Cała seria jest rewelacyjna i polecam każdemu!

O nie! Nie zgadzam się! Nie chce kończyć tej serii!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Nie mogłam się doczekać ostatniej części z serii ponieważ od samego początku ciekawiło mnie jak taka barwna, szalona i nieprzewidywalna postać jak BB wyląduje z mężczyzną pokroju Kena.

W koncu zabrałam się do lektury i przepadłam. Książkę przeczytałam w niecałe dwa dni, a Ken awansował na pierwsze miejsce jeśli chodzi o moich ulubionych chłopaków głównej bohaterki. Kocham tego "nudnego" i cichego faceta, kocham jego poczucie humoru i jego sarkastyczne wypowiedzi. Sama autorka mówi, że ta część jest nudna, ale ja bawiłam się przy niej najlepiej.

Widać jak wiele zmian zaszło w głównej bohaterce i choć dalej jest ona szalona i miejscami nieodpowiedzialna to jednak można zauważyć, że BB dorosła. Nie jest już tą głupiutką i zgadzająca się na wszystko co każe jej robić jej aktualny facet dziewczyną. Bardzo spodobała mi się jej przemiana, bo pomimo zmian wciąż jest jest BB.

Naprawdę świetnie czytało mi się każdą książkę z tej serii. Były ciekawe, miejscami brutalne i szokujące. Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do tych książek.

Po przeczytaniu pierwszego tomu tej serii, po każdy kolejny sięgałam z wielką przyjemnością. Nie ukrywałam, że co książkę podobało mi się bardziej, dlatego też nie powinno nikogo zdziwić, że „Sex/Man” okazała się dla mnie najlepszą z tej serii. Kiedy tylko wzięłam ją do ręki, przepadłam na kilka godzin, a autorka po raz kolejny dostarczyła mi mnóstwa emocji i humoru, przez co poniekąd po jej skończeniu pozostaje żal, że to już koniec.

Wydawać by się mogło, że ta część będzie najmniej interesująca, zwłaszcza po słowach autorki, które możemy przeczytać już na początku, ale nic bardziej mylnego. Chociaż BB przyzwyczaiła mnie do szalonych, zwariowanych historii, ta okazała się najbardziej intrygującą i wciągającą. W „Sex/Star” dostrzec mogliśmy niewielką zmianę, jaka zaszła w BB, jednak tutaj jest to o wiele bardziej widoczne. Zmiana zachowania i priorytetów, dająca do zrozumienia czytelnikom, że BB stała się dojrzalsza i „mądrzejsza”. Widzimy także jak bardzo jej obecny mąż, na którym opiera się ta historia, różni się nie tylko od poprzednich mężczyzn, z którymi BB się spotykała, ale jak wielkie przeciwieństwo stanowi wobec niej samej – jest zdystansowany, zamknięty w sobie, skryty. Przez to relacja między nimi rozwija się dosyć powoli, ale w żadnym stopniu nie ujmuje to przyjemności z czytania, może także dlatego, że jest inna od poprzednich. W każdym razie dla mnie okazała się najlepszą częścią, a teraz niecierpliwie będę wyczekiwać produkcji na Netflixie. Polecam!

"Sex/Man" BB Easton to już ostatni tom seksownej serii "44 Chapters". Osobiście pokochałam trzy poprzednie części i byłam naprawdę ciekawa książki poświęconej Kenowi, ponieważ doskonale pamiętam, że w "Sex/Love", to właśnie on zaintrygował mnie najbardziej!
Może zacznijmy od tego, że Ken w ogóle nie przypomina facetów z którymi do tej pory spotykała się BB. Jest porządnym obywatelem. Nie pije, nie pali. Nie ma nawet żadnej dziary! Jest za to cichy, szarmancki i piekielnie inteligentny. Problem w tym, że Ken nie potrafi okazywać uczuć, a to z kolei bardzo frustruje BB, która nie ma zamiaru tak łatwo odpuścić...
Ciekawi co z tego wyniknie?
Jak dla mnie 'Sex/Man' to kolejna genialna książka BB Easton, od której nie mogłam się oderwać. Przez lekki, zabawny styl autorki się dosłownie płynie. Znowu się powtórzę, ale po prostu uwielbiam poczucie humoru BB i to jak kreuje męskie postacie. Każda z nich jest inna i każda ma coś w sobie. Tak samo Ken, który był zdecydowanie ciężkim orzechem do zgryzienia. Skryty. Niedostępny emocjonalnie. A jednak ciężko było nie stracić dla niego głowy! Jednak jeśli mam być zupełnie szczera, to moje serce w pierwszej kolejności należy do Knighta! Była to najbardziej toksyczna postać z całej serii, wiec jakoś wcale mnie to nie dziwi.
Szkoda tylko, że skończył tak, a nie inaczej.

p.s. Jeśli tak jak ja nie możecie przeżyć, że to już koniec, to przypominam że niedługo pojawi się serial na Netflixie! :D

BB po wielu bardzo burzliwych związkach z chłopakami spod ciemnej gwiazdy, trafia na faceta, który w ogóle nie jest w jej typie. Nie ma tatuaży, zatargów z prawem, jest pracowity, spokojny i szarmancki. No i tu pojawia się problem, bo Ken jest również niedostępny i bardzo skryty. To facet, który nie potrafi wyrażać emocji. Brooke jest nim oczarowana ale nie mam pomysłu jak przebić się przez jego mur. Ale przecież dziewczyna z różowymi włosami, radziła sobie nie z takimi problemami...

"Sex/Man" to ostatnia część serii pt. "44 Chapters". To tu widać największą przemianę Brooke, która ma zupełnie inne priorytety niż w poprzednich częściach. W końcu jest już dorosłą kobietą. Kobietą, która na swojej drodze spotkała mężczyznę czyniącego z niej lepszą wersję siebie. Oni są jak ogień i woda ale rewelacyjnie się uzupełniają.
Po przeczytaniu tej części zrozumiałam dlaczego w taki a nie inny sposób został napisany znienawidzony przeze mnie tom pierwszy. Po prostu musiałam poznać Kena.
Chociaż finalna część jest grzeczniejsza od poprzednich, to nie brakuje tu humoru, sarkazmu, zwariowanych pomysłów głównej bohaterki i emocji. Ta seria na długo pozostanie mojej pamięci. Chętnie też zobaczę ekranizację na Netflixie.
Polecam🖤

B.B. Easton nie zwalnia i właśnie przeczytałam kolejną, chyba już ostatnią część serii 44 Chapters.
Sex/Man 📖 B.B. Easton
Tom 5 finał gorącej serii i już nie mogę się doczekać ekranizacji, która ma się już niedługo pojawić na @netflixpl ❤❤
Gorąca i parna atmosfera, napięcie wychodzące po za strony książki i chociaż zakończenie nie było zaskoczeniem to osoba Kena zrobiła na mnie ogromne wrażenie 🖤
Będzie mi brakować tej serii i gorąco Wam polecam 😘

Sex/Man 📖 B.B. Easton

Po nieudanych związkach BB ma dość. Potrzebuje chwili wytchnienia. I ponownie trafia na Kena. Kena Eastona. Pana biznesmena. Nie skorego do pokazywania uczuć. Zamkniętego w sobie, upartego, sztywnego i milczącego. Jest totalnym przeciwieństwem jej poprzednich wyborów. I może dlatego tak ją kusi. Jest niczym zagadka. A ona uwielbia wyzwania. Czy rozwiąże jego problem? Czy to ten jeden jedyny?

I oto nadszedł. Finałowy tom zabawnej serii. Serii, która już od samego początku bawi, zachwyca i w równym stopniu szokuje i napawa grozą. Tak, grozą też. A wszystkiemu winien jeden mroczny osobnik. Oj, BB nie miała łatwego życia. Wesoła, zabawna, odważna i impulsywna i nader wszystko szalona. Spragniona miłości, uczuć i akceptacji. Trafiała na różnych partnerów. I każdy z nich cos wnosił do jej życia. Pomysł na fabułę tej serii był świetny. Od samego początku mnie wciągnęła. Seria zdecydowanie w moim guście. W ostatnim tomie BB robi rozpoznanie Kena. Mężczyzny, który ją intryguje i na którym może przetestować swoją znajomość psychologii. Wszak to jest jej konik. Ken miał być nudny? W żadnym wypadku. Przez to jego zachowanie i reakcje cielesne dostarczały mi zagadek i ciekawości. A każda kolejno odkryta karta dawała stopniowo pełen obraz. Oni są bowiem niczym dwa bieguny. Ogień i woda. Jing jang. I właśnie w tym piątym tomie mamy odpowiedź na pomysł BB odnośnie Kena. Mamy teraz pełny widok, znamy problemy mężczyzny. Ta ostatnia część pokazuje nam dobitnie, jaką zdolną bestią jest główna bohaterka. Widzimy jej zdolności psychologiczne. A przy tej powadze wymagającej ten zawód jest nadal szaloną fioletowowłosą kobietą, w głowie której nadal jest kopalnia pomysłów. Nadal jest sarkastyczna i nadal jest po prostu sobą. A przy tej całej historii Brooke znalazł się obraz rodzin, relacji partnerskich, młodzieńczych uniesień oraz śmierci. To, czego doświadczają młodzi ludzie, jaką mają psychikę i jak to wszystko na nich wpływa. Świetna seria, którą pokochałam i z którą żal się rozstawać. Z niecierpliwością czekam na pierwszy odcinek na Netflixie. Autorka stworzyła serię, która i zachwyca i szokuje. I niestety nie każdemu może przypaść do gustu. Ja osobiście ją polecam. Poznajcie BB na przestrzeni kilku lat. To czego doświadczyła, jacy byli jej partnerzy oraz najważniejsze - jak to wszystko się skończyło. Będziecie zaskoczeni.

Polecam

Dodaj cytat z książki Suit