Ofiara

Wydawnictwo: Rebis
Sacrifice
83-7120-522-8
Marcin

Poprawione wydanie znakomitego thrillera G.Mastertona (poprzednio w 1992 r.). Bezpieczeństwo. Pokój. Każda siła na swiecie ma swoją własną ich wersję. Mocarstwa uknuły własnie cos, co w ciągu tygodnia ma zmienić bilans sił? na swiecie. I zapewnić bezpieczeństwo. I pokój. Na wieczne czasy. W walce przeciwko tej największej zdradzie w historii ludzkosci biora udział tacy ludzie jak Charles Krogh. Niektórzy z nich zginą. Niektórzy przeżyja. przeciwnicy w walce o przyszłosć całej ludzkosci.

Aguares | 2014-10-03

Książka opowiada najogólniej mówiąc o spisku. Mi osobiście nie przypadła zbytnio do gustu. Może dla tego, że pokazana jest z perspektywy dużej ilości osób, przez co często mieszały mi się fakty. Przyznaje, że niektóre rozdziały wciągnęły mnie i to bardzo, ale były też i takie które nudziły.

Aga | 2015-06-23

„Ofiara” Grahama Mastertona to powieść wciągająca, dostarczająca sporo rozrywki, uczciwie jednak trzeba przyznać, że jest to jeden z gorszych thrillerów Brytyjczyka. Pomimo genialnego pomysłu, którego rozwinięcie w postaci powieści było bardzo ambitnym zadaniem, czytelnik pozostaje po lekturze ze sporym niedosytem. Osobiście chciałabym się dowiedzieć jak potoczyły się dalej losy bohaterów, a także co stało się po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce. Może czas na napisanie sequela?

Athoualia | 2015-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2015

Jak zwykle przyjemnie mi się czytało kolejną książkę Mastertona. Chciałam po nią sięgnąć w zeszłym roku sprzed afery o polskie jabłka, przed sytuacją na Ukrainie, przed strajkami polskich górników. Dobrze, że teraz ją przeczytałam - więcej 'smaczków' dla umysłu.

sylmec | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015

Zupełnie czego innego się spodziewałam po tym autorze, początek mnie zaciekawił ale im dalej tym byłam bardziej zawiedziona, znudzona.

gwiazdakosza | 2016-01-23

Moja pierwsza książka Mastertona. Po lekturze mam mieszane odczucia. Kilka razy chciałem przestać ją czytać, bo zwyczajnie nudziła. Gdy w końcu dałem jej szanse zaciekawiała mnie znowu. Książka zawiera na przemian fragmenty interesującej akcji i fragmenty nudy.

MechanicznaSarenka | 2016-08-18
Przeczytana: sierpień 2016

Książka świetna! Momentami wprawiała w osłupienie, momentami w dzikie ruchy mojego żołądka. Fabuła wciągała z każdą stroną.
Polecam wszystkim, którzy lubią tego typu klimaty.

Tomasz | 2013-02-02
Przeczytana: grudzień 2013

no zobaczymy co tym razem

gosia3310 | 2016-09-15
Nosferatu95 | 2016-08-18